30 Temmuz 2021 Cum

Ateşiniz bol olsun…..

Ateşiniz bol olsun…..

 

Yıllardır dünyaya hüküm sürmek isteyen güçler (Siyonizm) özellikle İslam coğrafyalarında bu güne kadar hep kan ve gözyaşı döktü. Kendi iktidarları, dünyayı yönetme arzuları, kapitalizm arzuları ve daha aklımıza gelmeyen bencillikleri egoları hiçbir zaman İslam âlemine huzur vermedi. Çünkü İslam eşitlik, adalet, kimsenin kimseye üstün olmadığı bir beşeri dünya sistemi istiyordu. Hal böyle olunca da bütün dünyayı huzurları için kendilerine köle yapmak ve muktedir yani ilah olarak görmeleriydi.

 

Bu düzenin devlet olarak yöneticileri kendilerini bütün dünyanın üstünde gören büyük şeytan Amerika.

 

Yıllardır Türkiye siyaseti üzerinde ciddi bir veraset kuran ve bu veraset sahiplerinin piyonları Türkiye’de milletin üzerinde bir hegemonya kurup silahını gerektiği zaman milletine bile çevirecek cesareti kendilerinde gösterdiler. Yeri geldi solcusuna, yeri geldi milliyetçisine ve yeri geldi Müslümanına baskılar darbeler yaparak hiçbir zaman devlet sopasını elinden bırakmadı.

 

Bunlar yaşanırken artık yeter diyen bir savunan adam çıkageldi. Refah-yol hükumetinin başbakanı Necmettin ERBAKAN İnsanlar huzur refah adalet ve barış içerisinde yaşaması, kendi milli değerlerine kavuşması. Sanayisi ekonomisi savunması tarımı ve hayvancılığı güçlü bir Türkiye istemesi. İnsanları huzur ve refah içerisinde yaşaması. Tek isteği bu ve ümmet bilinci ile İslam kardeşliğini pekiştirmesi. İslam ve Türk devletleri ile kardeşlik bağlarını güçlendirmesi. Çok şey mi istiyordu savunan adam?

 

Hayır, onun istediği başkalarının huzurunu kaçıracak, insanlar onlara değil devletine milletine kendine çalışacak, imkan sahibi olacak ve kendilerine köle değil Allah’a kul olacaklardı. Artık faizden, yolsuzluktan, insanlar üzerinden servetlerine servet katamayacak ve kendilerine bağladığı hortumların ucu kesilecek ve özgür bir devlet millet olacaktı. Kula kulluk sisteminden hakka kulluk sistemine geçilecek ve özgür bir millet olacaktı.

 

Elbette bunlar olurken zalimler ve bu zalimlerin piyonları boş durmadı. Günlerden 28 Şubat. Refah yol hükumetinin indirilmesi ve kendi istek ve arzularına uyacak bir yönetim gerekiyordu. Havuz sisteminden faiz sitemine, İslam birliğinden Avrupa Birliğine, imam hatip okullarının kapatılmasına, başörtüsü yasağına, kuran eğitiminde yaş sınırına kadar bir-çok 28 Şubat kararı ile devleti yıkıp kendi devletlerini kurdular.

 

Refah partisini kapatıp savunan adam Necmettin ERBAKAN’A siyasi yasak getirerek, kendi medyalarında halka algı operasyonu ile bir-çok gencin hayatlarını söndürdüler. Bir-çok aydın, gazeteci yazar, siyasiler ve sivil toplum kuruluşlarını yok edip hapishaneye koydular.

 

Siz sanmayın ki bu yaptıklarınız karşılıksız kalmayacak. Bu dünyada da ahirette de hesabınız çetin ateşiniz bol olacak. Çünkü Allah vaadinden dönmez.

 

Hâlâ 28 Şubat kararlarının yürürlükte olduğunu, hapishanelerde tutulan insanların olduğunu hatırlatmak istiyorum. Mademki 28 Şubatlar bir daha yaşanmasın, o karanlık günler olmasın diyorsak eğer, derhal bu yürürlükte olan 28 Şubat kararlarının iptalini, hapishanelerde tutulan masum suçsuz insanların serbest bırakılmasını sağlayın. Muhakkak adalet bir gün herkese lazım olacaktır.

 

Zalimler için yaşasın cehennem….

 

Mehmet GÜMÜŞ

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,452BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar