7 Aralık 2022 Çar

Ankara’daki Dernekler Akkuşlulara Hizmet Yapmaya Devam Ediyor. Çukurköyden Zülal KAYA’nın Kur’an-ı Kerim Daveti Çavdarköy Dernek Merkezinde Yoğun Katılım İle Yapıldı.

 

Ankara’daki Dernekler

Akkuşlulara Hizmet Yapmaya Devam Ediyor.

Çukurköyden Zülal KAYA’nın

Kur’an-ı Kerim Daveti

Çavdarköy Dernek Merkezinde

Yoğun Katılım İle Yapıldı.

Yaklaşık 52 gün önce ani bir kalp krizi ile hayata gözlerini yuman Çukurköy Kiren semtinden Duran KAYA Eşi Zülal KAYA için Çavdarköy Dernek merkezinde Kur’an-ı Kerim Daveti Yapıldı.

Davete katılım yoğunluğu gözlenirken, Başta Çavdarköy Derneği olmak üzere Ankara’da kurulan Akkuş Dernekleri ve köyleri derneklerin Akkuşluların bir çok ihtiyaç duyduğu sorunlar ile ilgileniyor ve çözüm yolları üretiyorlar. Bu bağlamda Çavdarköy dernek merkezi iki katlı olması ve yaklaşık 120 kişide fazla kişinin aynı anda oturup yemek yiyebileceği bir yer olması nedeni ile tercih nedeni olmaktadır.

Sitemiz yapımcılarından İhsan ÇAM’ın Kaynanası olan rahmetli Zülal KAYA’ya Allah Rahmet Eylesin. Mekanı Cennet Olsun. Geride kalan eşi Duran KAYA, Oğlu, kızları ile torunlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Daveti tertip eden Aile fertleri; “davete katılanlara şükranlarını sunuyorlar. Hepsinden Allah Razı Olsun Diyorlar. Ayrıca Çavdarköy Dernek Yönetimine ve Üyelerine böyle güzel bir dernek mekanı tertip ettikleri için ayrıca burayı davet için tahsis edilmesinden dolayı teşekkürlerini iletiyorlar.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar