29 Kasım 2021 Pts

Ankara’da Cenaze Defin İşlemi ve Akkuşlular

İlçemiz Çukurköy Nüfusuna Kayıtlı Kamile ÇAM’ın Ankara’daki Cenaze Defin İşlemi ve Akkuşlular

 

Ankara’da Cenaze Defin İşlemi ve Akkuşular

23 Ocak 2010 Cumartesi günü Akşam saatlerinde 45 gündür Ankara Eğitim hastanesinde yaşam ünitesine bağlı olarak yaşamını sürdürürken hakkın rahmetine kavuşan, İlçemiz Çukurköy Cingili Mahallesi nüfusuna kayıtlı Kamile ÇAM  Teyzemizin, 24 Ocak 2010 tarihindeki cenaze defin işlemlerinde, gene Akkuşlular ve Ankara Karşıyaka Mezarlı görüntüsü hakimdi.

Kalabalık cenaze yakınlarının gözleri Akkuşlularda idi. Bir cenaze, yüzlerce Akkuşlu, herkes şaşırmıştı. Diğer cenaze yakınlarının 10-20 yada 30 kişiyi geçmeyen cenaze yakını varken. Akkuşluların her cenazesine yüzlerce Akkuşlu katılıyordu. Akkuşlular Karşıyaka mezarlığında da farkını göstermiş ve İşte Akkuş, İşte Akkuşlular dercesine, İşte Akkuşlular, İşte Birlik ve beraberlik, İşte Akkuşlular dayanışması ve kaynaşması dercesine, Ankara’da Akkuşlular imzasını atmaktadırlar. TEŞEKKÜRLER AKKUŞLULAR, SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ. SİZLERLE ÖVÜNÜYORUZ.

Bu vesile ile Hakkın Rahmetine Kavuşan Çukurköy Cingili Mahallesinden Hasan ÇAM’ın eşi Kamile ÇAM teyzemize Allahtan Rahmet, Ailesine, eşine, akrabalarına, dostlarına baş sağlığı ve sabırlar dileriz.

Ankara Karşıyaka Mezarlığı

 

 

Related Articles

5 YORUMLAR

  1. Annem tarafından akrabamız olan teyzemize Allah Rahmetini ihsan edip, mekanı Cennet olanlardan eylesin.Geride bıraktıklarınada SABURLAR VERSİN.
    BAŞINIZ SAĞOLSUN…

  2. 1989.1993 YILLARI ARASINDA BAŞAK SOKAKTAYKEN KOMŞUMUZ OLAN HASAN AMCAMIZ VE KAMİLE TEYZEMİZİ YAKINEN İYİ TANIRIM ÇOK İYİ BİR KOMŞUMUZDU.KAMİLE TEYZEMİZE ALLAHTAN RAHMET.KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM ALLAH RAHMET EYLESİN..

  3. ANNEANNECIGIM SENI COK SEVIYORUZ.TOPRAGIN BOL MEKANIN CENNET BAHCELERINDEN BIR BAHCE OLSUN.BU DUNYADA YASADIN AMA COK CEKTIN KURBAN OLDUGUM ALLAHIM AHIRETTE SENIN AMELLERINI GUZEL IHSAN EYLESIN.CANIM BENIM SENI COK OZLIYECEGIZ.HEPIMIZIN BASI SAGOLSUN.

  4. Vefat eden kamile halamıza Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.Oğullarına,eşine ve yakınlarına Allah sabırlık versin. Ünye’den Seyit ÇAM

  5. VEFAT EDEN TEYZEMİZE YÜCE MEVLADAN RAHMET DİLERKEN YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM BU BİRLİK VE BERABERLİKTEN DOLAYI DA BİR AKKUŞLU OLARAK KURUR DUYUYORUM BU BİRLİKTELİĞİN TÜM AKKUŞ VE KÖYLERİNDE DEVAM ETMESİ DİLEK VE TEMENNİLERİMLE MERHUMEYE TEKRAR YÜCE MEVLADAN RAHMET DİLİYORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,456BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar