19.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. Celal KARABACAK

  Annem tarafından akrabamız olan teyzemize Allah Rahmetini ihsan edip, mekanı Cennet olanlardan eylesin.Geride bıraktıklarınada SABURLAR VERSİN.
  BAŞINIZ SAĞOLSUN…

  Yanıt
 2. dursun tavşancı

  1989.1993 YILLARI ARASINDA BAŞAK SOKAKTAYKEN KOMŞUMUZ OLAN HASAN AMCAMIZ VE KAMİLE TEYZEMİZİ YAKINEN İYİ TANIRIM ÇOK İYİ BİR KOMŞUMUZDU.KAMİLE TEYZEMİZE ALLAHTAN RAHMET.KEDERLİ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM ALLAH RAHMET EYLESİN..

  Yanıt
 3. hacı

  ANNEANNECIGIM SENI COK SEVIYORUZ.TOPRAGIN BOL MEKANIN CENNET BAHCELERINDEN BIR BAHCE OLSUN.BU DUNYADA YASADIN AMA COK CEKTIN KURBAN OLDUGUM ALLAHIM AHIRETTE SENIN AMELLERINI GUZEL IHSAN EYLESIN.CANIM BENIM SENI COK OZLIYECEGIZ.HEPIMIZIN BASI SAGOLSUN.

  Yanıt
 4. Seyit ÇAM

  Vefat eden kamile halamıza Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.Oğullarına,eşine ve yakınlarına Allah sabırlık versin. Ünye’den Seyit ÇAM

  Yanıt
 5. salim bolat

  VEFAT EDEN TEYZEMİZE YÜCE MEVLADAN RAHMET DİLERKEN YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM BU BİRLİK VE BERABERLİKTEN DOLAYI DA BİR AKKUŞLU OLARAK KURUR DUYUYORUM BU BİRLİKTELİĞİN TÜM AKKUŞ VE KÖYLERİNDE DEVAM ETMESİ DİLEK VE TEMENNİLERİMLE MERHUMEYE TEKRAR YÜCE MEVLADAN RAHMET DİLİYORUM

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ