17.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

2 Yorumlar

 1. MELEKLERİN ANNESİ

  Halbuki farzları yerine getirip, günahlarından sakınsaydın, her şey daha bereketli olacaktı.
  Ama sen Allah’ın zikrinden yüz çevirdin.
  O halde çaren yok, sıkıntını çekeceksin.

  Çok güzel bir bağlam söz dönüp dolaşıp benim anladığım kadarıyla ALLAHIN verdiği rızık ve nimetlere gelmiş. Hep şükrederiz ya (tabi şükretmesini bilene)
  Öyle insanlar tanırım ki, gelmişler 50 yaşına başları bir kez secdeye değmemiş. Öyle insanlar tanırım ki, gül goncasıdırlar ama her an o küçük bedenleri ve büyük yürekleri ile hep başları secdedirler.
  Hiç kimsenin dini inancına ve görüşüne karışmam ve saygı duyarım. Kendimden bu konuda söz edebileceğim tek şey, ne zaman canım yansa, ne zaman hıçkırıklara boğulurcasına ağlamak istesem, ne zaman yüreğim bedenime dar gelip, kendimi karanlık kuyularda boğuluyor gibi hissetsem, hemen abdest alır namaz kılarım. Başım secdede kendimi ALLAHIN kapısında bulurum. Bir zaman sonra yüreğime büyük bir huzur dolduğunu, acıların bir bir silindiğini, gözlerden akan yaşların, okuduğum dualarla bedenime büyük bir huzur verdiğini görürüm.
  ALLAHIM bizleri her zaman senin kapına gelenlerden eyle. ALLAHIM bizleri kapından geri çevirme. ALLAHIM izin ver, ömür ve sağlık ver ki her zaman senin kapına gelip secde edelim.
  MELEKLERİN ANNESİ

  FATMA SAYILIR.

  Yanıt
 2. tarık eregan

  TEŞEKKÜRLER

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ