5 Aralık 2023 Sal

AKUT’TAN AKKUŞLU ÖĞRENCİLERE YARDIM

Getirilen hediyeler bizzat AKUT üyeleri tarafından öğrencilere dağıtıldı.

AKUT’TAN AKKUŞLU ÖĞRENCİLERE YARDIM

            Vatandaşların zor günlerinde yardımlarına koşan AKUT (Arama Kurtarma Derneği) bu kez öğrencileri sevindirmek için Akkuşlu öğrencilerle birlikte oldular.

            Akkuş Şehit Kemal BİDE İlköğretim Okulu öğretmenleri; Gülsüm OKATAN, Arzu AYKAÇ ve Semail ŞEN’in girişimleri sonucunda AKUT bu okulumuzdaki öğrencileri sevindirdi. AKUT tarafından temin edilen, kitap, kırtasiye ve oyuncaklar 21/12/2010 Salı günü Giresun AKUT üyeleri tarafından, Şehit Kemal BİDE İlköğretim Okulu’na getirilerek öğrencilere dağıtıldı. Giresun AKUT Derneği üyeleri; Erhan SARISARAY, Uğur SEZGİN ve Adnan ALTINÇELEP tarafından getirilen yardım malzemeleri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin de katılımı ile öğrencilere dağıtıldı. Adnan ALTINÇELEP; “Çanakkale AKUT Derneğimiz ile okul öğretmenlerinin görüşmeleri sonucunda, Derneğimiz Şehit Kemal BİDE İlköğretim Okulu öğrencilerine yardım da bulunma kararı almış. Bu bölgeye en yakın AKUT Derneği de biziz. Bizden yardımları öğrencilere ulaştırmamız istendi. Bu gün (21/12/2010) Giresun’dan hareket ettik ve öğrencilerle beraberiz. Derneğimiz vatandaşlarımızın zor günlerinde yanında olduğu gibi zaman zaman da böyle mutlu günlerinde de beraber oluyor. Bugünde öyle mutlu günlerinden birini Şehit Kemal BİDE İlköğretim Okulu öğrencileriyle birlikte yaşıyoruz.” Dedi.

            Getirilen hediyeler bizzat AKUT üyeleri tarafından öğrencilere dağıtıldı. Öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

            Yaptığı bu yardımlardan dolayı AKUT’a, AKUT Giresun Derneği’ne ve Şehit Kemal BİDE İlköğretim Okulu öğretmenlerine teşekkür ederiz.

Related Articles

1 Yorum

  1. AKUT a sonsuz teşekkürlerimii sunuyoRumm ben akkuşLuyum ama ANKARADA
    oturuyorum akkuşlu kardeşlerime yardımınız çok güzel ALLAH razı olsun…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar