30 Mayıs 2023 Sal

Akpınar Belediye Başkanı Osman ÇAMOĞLU’ndan Teşekkür Mesajı

Siteniz Aracılığı ile Akpınarlı Hemşerilerime, Seçimlerde Destek Olan Sayın Vekilimize ve Bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum

  

AKPINAR YENİ AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKANI

OSMAN ÇAMOĞLU’ndan

Sitemiz Aracılığı ile Teşekkür Mesajı

                Saygıdeğer Akkuş’lu hemşerilerim, Çok kıymetli Akpınar’lılar;
 
Sizlerin teveccühü ve Yüce Allahın takdiri ile Akpınar Beldesine belediye başkanı seçildim. Önce Aday adaylığımı açıkladığım günden seçim  sandıklarının açıldığı ve sonucun açıklandığı saate kadar beni yanlız bırakmayan her şartta yanımda olduğunu hissettiren çok değerli Akpınarlı Analarım, babalarım, yiğit oğlu yiğit genç kardeşlerim sizlere çok ama çok teşekkür ediyorum.

Biliyorum şu anda hepiniz en az benim kadar mutlu benim kadar gururlusunuz. Daha başlarken moralimizi bozanlara aldırmadınız, yılmadınız, yorulmadınız, her gün inancınız artarak devam etti. Sizlerden aldığım ışıkla bende hiç umutsuzluğa düşmedim.

Sizlere söz veriyorum inancınızı boşa çıkarmayacağım. Hepinizin başını dik edecek hizmetleri beraberce yapacağız.

Artık seçim bitti. Ben ve encümen arkadaşlarım bütün akpınarın hizmetkarı olacağız. Bize oy versin yada vermesin bütün hemşerilerimi seçim döneminde gösterdikleri  olgunluktan dolayı kutluyorum.

Değerli Akpınarlılar seçim dönemi boyunca bizlere birçok arkadaşımız destek oldu. Belki birçoğunu tanımayanlarınız bile vardır.

Ben Akpınarı seven ve bize destek olan herkese teşekkür ediyorum. Ancak iki isim varki onlar bizim için bir başka mücadele etti. Birisi Artık hepimizin tanıdığı Ak Parti Akkuş İlçesi seçim işleri başkanımız Zir.Müh.Ramazan TINKIR. Kendisine şahsım ve sizler adına çok teşekkür ediyorum.
                                            
 
Çok Değerli Akpınar’lı hemşerilerim. Bizim için Akpınar için çok özel, sanki bizden biri Ordu Milletvekili Sayın Mustafa HAMARAT’a her biriniz için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. O bize çok moral verdi,destek verdi. Hepiniz biliyorsunuzki Beldemize birkaç kez bizzat geldi.Gelemediğinde telefonla destek ve moral verdi.Akkuş’un evladı Sayın Vekilimiz Mustafa HAMARAT beye seçim döneminde verdiği destek için ve bundan sonra vereceği destekler için tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
 
Sayın Vekilimizi Akpınar’ımızı iktidarla kucaklaştıran değerli hemşerilerimiz adına Beldemize davet ediyorum.

Şahsım ve encümen arkadaşlarım adına Bütün Akpınar ve Akkuş halkına saygılar sunuyorum. 
 
                                                                                  Osman ÇAMOĞLU 
 
                                                                                  AKPINAR BELDESİ

                                                                                  BELEDİYE BAŞKANI

 

Related Articles

5 YORUMLAR

  1. DÜNYADA HOCALARIN HOCASI OLARAK TANINAN ,MERHUM ÖMER ÇAM GİBİ O MEMLEKETİN MANEVİ MİMARLARININ – TÜM CİVAR KÖYLERE İLMİ NAMI İLE ÜN SALAN MUSTAFA HOCALARIN YETİŞTİĞİ KUZ KÖYÜMÜZE (AKPINARIMIZA) SİZLERİN SEÇİLMİŞ OLMASINDAN ÇOK BÜYÜK MUTLULUK DUYDUM. ECDADIMIZA LAYIK VAZİFELER İFA EDECEĞİNİZE İNANCIM TAMDIR. BAŞARILAR DİLİYOR, TEBRİK EDİYORUM.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar