21 Şubat 2024 Çar

AKP Başkanlardan Birlikte Hareket Etme Kararı

Başkanlar, iktidar partisine mensup Belde Belediye Başkanları olarak bölgemize daha güzel hizmetler vermek, fikir alış verişinde bulunmak için, birlikte hareket edilmesinin bölge için ihtiyaç olduğunu belirttiler. 

 Akpınar Belediye Başkanı Osman ÇAMOĞLU ve Salman Belediye Başkanı Mehmet DEMİRCİ

Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ’ye iadeyi ziyarette bulundular.

 

AKKUŞ İLÇESİNDEKİ

AKP BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI

BİRLİKTE HAREKET ETME KARARI ALDILAR 

Akpınar Belediye Başkanı Osman ÇAMOĞLU ve Salman Belediye Başkanı Mehmet DEMİRCİ, Kızılelma Belediyesi  ziyaret sırasında; Başkan İsa’ya hem kendilerini ziyaretinden dolayı teşekkür etmek, hem de iktidar partisine mensup Belde Belediye Başkanları olarak bölgemize daha güzel hizmetler vermek, fikir alış verişinde bulunmak için iadeyi ziyarette bulunduklarını belirttiler. 3.dönem Belediye Başkanlığına seçilen İsa DEMİRCİ gibi tecrübeli başkanlardan faydalanarak, Beldelerimizle ilgili daha güzel nasıl bir hizmet geliştireceğiz, neler yapabiliriz bu konuda  istişare etmeyi arzu ettiklerini belirterek, Fikir bazında, proje bazında birlikte hareket edilmesinin bölgemiz için ihtiyaç olduğunu belirttiler.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı DEMİRCİ ise, ziyaretinden dolayı Salman ve Akpınar Belediye Başkanlarına teşekkür ederek; Her ne kadar beldelerimiz mesafe olarak uzak olsalar da gönüllerimiz yakın. Bundan sonraki süreçte ilçe ve belde belediyeleri olarak sık sık bir araya gelerek görüş alış verişinin yapılmasının ilçemizin sorunlarının çözümüne katkı sağlayacağı inancını taşıyorum. Çünkü bu ilçe hepimizin, istişare ederek Akkuş’umuza çok daha güzel hizmetler vereceğimize inanıyorum. Birlikten kuvvet doğar ilkesinden hareketle güç birliği yapmamızın güzel işler yapmak için gerekli olduğu düşüncesindeyim. Bu sıcaklık zaten var. Bu sıcaklık bundan sonra da ürüne dönüşerek devam edecektir` dedi.        Haber: Kızılelma Belediyesi İnternet Sitesi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar