17 Nisan 2024 Çar

AKP Akkuş Belediye Başkan Adayı EFİLOĞLU, BU GÜN SAAT 16.30 AKS TV. Önemli Açıklamalarda Bulunacak

Efiloğlu, Akkuşlularla yaptığı istişareler sonucu hazırladığı ve tasarladığı projelerini 26 Mart 2009 Perşembe günü  saat 16:30 da AKS TV. Açıklayacak

 

 

AKP AKKUŞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

MUSTAFA İSMAİL EFİLOĞLU

26.03.2009 GÜNÜ SAAT 16.30 DA

AKS TV. ÖNEMLİ AÇIKLAMLARDA BUŞUNACAK

Adalet ve Kalkınma  Partisi Akkuş İlçe Belediye Başkan Adayı Mustafa İsmail Efiloğlu, Akkuşlularla yaptığı istişareler sonucu hazırladığı ve tasarladığı projelerini 26 Mart 2009 Perşembe günü  saat 16:30 da AKS TV de Belediye Encümen Adayları ile birlikte Tüm Akkuşlulara taktim edecektir.

Programda Adalet ve Kalkınma Partisi Belediye Başkan Adayı Mustafa İsmail Efiloğlu ve Encümen adayları tanıtılacaktır.  Haber AKP Akkuş İlçe Başkanlığı Ümit TOKMAK
 

 

Related Articles

1 Yorum

 1. Konuşmalarınızdan siyasetin de bir takım oyunu olduğu izlenimleri edindik.

  AKKUŞ halkını öğrenim sıkıntısı olduğu ve de bunu aşmak için meslek liseleri yapılmaı gerektiği vurgulandı.

  Çok isabetli bir girişim olacağını vurgulamak gerekir,ve de halk olarak gerekli desteğin verileceğinde emin olabilirsiniz.

  Kendimden örnek verecek olursak üç tane çocuğum var İMKB YİBO da okuyor,çocukların ikisi 7. sınıfta bana herzaman sordukları soru baba biz bu okuldan çıkınca nerede okuyacağız,heralde bu sorun çoğu ailede yaşanmaktadır.

  Malesef doktor sıkıntısı da halkın yıllardan beri bitmeyen çilesi,sağlık olmadan hiçbir şeyin önemi yoktur,sağlığı yerinde olmayan bir insana dünyaları verseniz gözü görmez,bunuda farketmeniz çok güzel bir gelişme.

  Diğer meseleler de hayati önem taşımakta, ama bu sağlık ve eğitim konusu halkın göç etme nedenlerinden iki önemli faktör,öncelik olarak bu sorunlar çözülürse nüfusumuzun göç etmesinin biraz olsun azaltmış olursunuz.

  Seçim çalışmalarında başarılar dileriz…..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar