22 Eylül 2023 Cum

Akkuş’un en kalabalık Köyünde Milletvekili Mustafa HAMARAT’ın ziyareti coşku ile karşılandı

Damyeri köyü Yeni bir Okul istiyordu. Bu okul isteğimi mi? İlçenin en büyük ve nüfusu kalabalık köyü olması bilinmez ama Damyeri köylüleri Milletvekili HAMARAT’ı görülmemiş coşku ile karşıladılar

 

 

 

 

DAMYERİ KÖYLÜLERİ
 
VEKİLLERİNİ BAĞIRLARINA BASTILAR
 
             Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Sayın Mustafa HAMARAT Damyeri İlköğretim Okulu’nu yerinde görmek ve vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını dinlemek amacıyla bu köyümüzü ziyaret ettiler.
 
 
 
Akkuşun en büyük köyü olan Damyeri Köyü’ne vekilimizin geleceğini duyan Damyerliler vekilimizi köyün girişinde 25 araçlık konvoyla karşıladılar. Daha sonra okul ziyaret edildi. Burada vatandaşlarla sohbet edilip, köyün sorunları hakkında bilgiler alan vekilimiz okulun 2009 yılında yapılması için gerekli çalışmayı yapacağını söyledi.
 
 
Kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılanan vekilimize ilgi çok büyüktü. Aynı zamanda Sayın HAMARAT Damyeri Köyü’ne giden ilk vekil olma özelliğini de taşıyordu. İlk defa köylerinde bir vekillerini ağırlayan Damyeri Köyü sakinleri bu ziyaretten oldukça memnun kaldılar.

Site Yönetimi olarak Damyeri Köylüleri ile görüştük

Damyeri köylüleri bu ani ziyaretten pek bir şey anlayamadıklarını, Vekil ile uzun uzun sohbet etmek istediklerini, İkramda bulunmak birlikte çay içmek istediklerini dile getirerek, iki sevinçi birden yaşamanın duygusunu dile getirerek, Hem Vekilin köyü ziyaretinden menmun olduklarını hemde Okulun yapılması sözünü vermesinden dolayı çiftte mutluluk duyduklarını söylediler.

Sayın Vekilim. Sizlere iletmemizi istedikleri bir önemli not;

"Okulunumuz yapılınca sayın Vekilimizi  şimdiden Açılışa davet ediyoruz. Haberdar edin. Yeni Okulun yapıldığı ve eğitime başladığı gün Damyeri köyünde bayram var dediler. Bayrama, Okul coşkusuna bizimle birllikte ortak olsun" dediler.

 

 

Bu arada diğer köylerimizde duymuşlar sayın Vekilimizin Damyeri köyüne gittiğini

Her köyden bizlere ulaşan bilgiler Vekilimiz Bizim Köye Ne zaman gelecek diye sorarlar.

Sayın Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT, Akkuş Köyleri tek tek sizi bekliyor. Sizleri açık davetiye gönderiyorlar. Çok yakında Muhtarlar sizleri köylerine davet etmek için Meclisdeki Makamınıza gelecekler. Kimse duymadan size iletmiş olalalım.

 

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar