20 Temmuz 2024 Cts

MÜJDE: Akkuş’ta Tekstil Atölyesi Açılması Kesinleşti 400 Kişiye İş İmkanı Açıldı

Akkuş'ta 400 Kişiye İş İmkanı Sağlanacak

 

Akkuş'ta Tekstil Atölyesi Açılması Kesinleşti

400 Kişi İş İmkanı Sağlanacak

 

BU BİNA YAKINDA AKKUŞ'LULARA BİR İSTİHTAM KAPISI OLACAK, ÇÜNKÜ AKKUŞ'A GELEN BİR GRUP YATIRIMCI BU BİNAYI TEKSTİL ATÖLYESİ OLARAK KULLANACAK.
 
 YAKLAŞIK 400 KİŞİ ÇALIŞTIRILMASI  DÜŞÜNÜLMEKTE.
 
 BU BİNA ORMAN İŞLETMESİNE AİTTİ, ORMAN İŞLETMESİ BELEDİYE'YE VERDİ, BELEDİYE'DE ZİRAAT ODASINA KİRALADI, ZİRAAT ODASI'DA TEKSTİLCİLERE KİRALADI.
 
 YATIRIMCILAR, BELEDİYE'YE AİT OLAN DAHA ÖNCEDE TEKSTİL ATÖLYESİ OLARAK KULLANILAN BİNAYI İSTEMİŞLER FAKAT BİR ANLAŞMAYA VARAMAMIŞLARDIR .
 
 BUNU DUYAN ZİRAAT ODASI BAŞKANI AHMET KAYA,  AKKUŞ'A ÇOK BÜYÜK BİR GİRDİ SAĞLAYACAK BU İŞİN AKKUŞ'TA KALMASI İÇİN YATIRIMCILARA HER TÜRLÜ YARDIMI YAPARAK , ONLARA BU BİNAYI TAHSİS ETMİŞTİR. AHMET KAYA, SİTEMİZE YAPTIĞI AÇIKLAMADA "SÖZ KONUSU AKKUŞ OLUNCA, SÖZ KONUSU AKKUŞ'UN GELİŞMESİ OLUNCA, SÖZ KONUSU AKKUŞLULARIN İŞ BULMA İMKANI OLUNCA, ELBETTE ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ. ELBETTE ELİMİZİ ÇABUK TUTACAĞIZ. ELBETTE HEYECANLANACAĞIZ. AKKUŞ'UN DÜNYAYA AÇILAN ÇOK DEĞERLİ AKKUŞ İNTERNET SİTESİ YAPIMCILARI HABERİN BAŞLIĞINI DÜZELTİN. TEKSTİL FABRİKASI AÇILMASI DÜŞÜNÜLÜYOR İBARESİNİ AKKUŞ'A TEKSTİL FABRİKASI AÇILMASI KESİNLEŞTİ ŞEKLİNDE DÜZELTİN ŞU ANDA SÖZLEŞMEYİ YAPTIK VE İMZALADIK. HER ZAMAN YAPPTIĞINIZ GİBİ BİR KEZ DAHA BİZLERİN BU ÇALIŞMASINI AKKUŞLULARA MÜJDE OLARAK VEREBİLİRSİNİZ. AKKUŞLULARA, AKKUŞ'A YENİ TEKSTİL FABRİKASI HAYIRLI OLSUN."DEDİ
 
 BU BİNA BU HALİYLE TEKSTİL ATÖLYESİ İÇİN UYGUN OLMADIĞINDAN, İÇERİSİNDE YAPILACAK TADİLAT VE ONARIMIDA GÜL YAPI TİCARET'İN SAHİBİ NİHAT GÜL'E VERİLMİŞTİR, TARAFLAR PRENSİPTE ANLAŞMIŞLARDIR. SİTEMİZ YÖNETİMİNİ ARAYAN NİHAT GÜL, AKKUŞLULARA MÜJDELİ HABERİ VERMEMİZDEN DOLAYI BİZLERİ KUTLAMIŞ VE NİHAT GÜL'DE AHMET KAYA GİBİ DÜŞÜNCESİNİ DİLE GETİREREK, SÖZ KONUSU AKKUŞ OLUNCA, ZAMAN GEÇİRMENİN BİR ANLAMI OLMADIĞINI İFADE EDEREK, HEMEN BİNADA ONARIM VE TAMİRATA BAŞLADIKLARI MÜJDESİNİ AKKUŞLULARA VERMEMİZİ İSTEMİŞLERDİR. GÜL TİCARET OLARAK, TEKSTİL FABRİKASININ HAYIRLI UĞURLU OLMASI DİLEKLERİNDE BULUNMUŞLARDIR.
 
 BİNA YÜKSEK OLDUĞU İÇİN ORTASINDAN BETON ATILIP,  İKİYE BÖLÜNEREK İKİ KATLI HALE GETİRİLECEK VE  TEKSTİL İÇİN UYGUN HALE GETİRİLECEKTİR, VEDE ELEKTRİK TESİSATI DA HALİYLE  YENİLENECEKTİR.

 
 BİZEDE AKKUŞ'HAYIRLI OLSUN DEMEK DÜŞER…

 

Adem YILDIZ

Kuşçulu Köyü Muhtarı

Sitemiz Kuşçulu Köyü Temsilcisi


 

Related Articles

5 YORUMLAR

  1. akkuş ziraat odası başkanı ahmet kayayı tebrik eder çalışmalırından dolayı teşekkürlerimi borç bilirim keşke akkuşda birkaç tane daha ahmet kaya olsaydı başarılarının devamını ve akkuşa katkılarının
    devam ettirmesini diliyorum

  2. hayırlı olsun akkuş a ve akkuşluya güzel bir hizmet olarak görüyorum inşallah devam eder çünkü bu işlerde nakliye masrafları ve kış şartlarıda etkili oluyor gelen yatırımcılar kısa sürede vazgeçip gitmezler akkuşda 400 kişi demek ilçe merkezinde hemen hemen işsiz kalmayacak servislerle diğer köylerden bile işci gelecek anlamına gelir burada kazanılan para burada kalacağından bütün akkuş kazanacak inşallah bu yatırımı yapan değerli işadamlarımızda kazanır.

  3. BU BİNA SUCUK FABRİKASI İÇİN LÜTFİ EFİL DÖNEMİNDE ORMAN İŞLETMESİNDEN ALINIP BELEDİYE TARAFINDAN ONARILMIŞTI.İNŞAALLAH TEKSTİL GELİR HAYIRLISI OLUR..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar