17 Haziran 2024 Pts

AKKUŞUN GELECEĞİ İÇİN ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLUNUN YAPILMASINA DESTEK İÇİN BİR İMZADA SEN AT

 {mosimage}{mosimage}

AKKUŞ’TA DEV KAMPANYA

          Gündem Medya Grubunun düzenlediği, Ünye-Akkuş-Niksar Karayolu Güzergâhının iyileştirilmesi amacıyla düzenlenen, imza kampanyası tüm hızıyla devam etmekte.10.02.2007 tarihinde Akkuş’ta devam eden kampanyanın, organize ve destekçisi olan Mehmet Duman internet sitemize yaptığı açıklamasında; ‘Bu kampanyayı düzenleyen Gündem Gazetesine teşekkür ediyorum. Kampanya hiçbir siyasi amaç gütmeksizin tamamen halkın refahı ve ekonomisi düşünülerek düzenlenmiştir. Bizler bu yol için, zaman içerisinde gerek vekillerimizden gerekse hükümetten bakım ve onarım için gerekli desteği görmekteyiz. Fakat buradaki amaç, güzergâhın yetersizliği ve virajların yoğunluğundan dolayı halkın çektiği sıkıntıyı en aza indirgemektir. Toplanılan imzalarla beraber bölgenin Belediye Başkanları, Siyasi Parti Başkanları, Sivil Toplum Örgütleri Başkanlarıyla birlikte, başta Sayın Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Mehmet Hilmi Güler, Ordu ve Tokat Milletvekillerimizi ziyaret ederek sorunlarımızı dile getirip kendilerinden gerekli desteği isteyeceğiz.’dedi.

{mosimage}{mosimage}

         Duman ayrıca; ‘ Akkuş’ta ki imza kampanyasına destek olan Belediye Başkanlarımıza, Siyasi Parti Başkanlarımıza,  Akkuş İnternet Sitesi Yönetimine, İnternet Sitemizin Akkuş dışındaki kişileri yönlendirmesi sonucu mailleri ile bizlere desteklerini esirgemeyen gurbetçilerimize, Oda Başkanlarımıza ve hava şartlarının elverişli olmamasına rağmen 6186 imza atan halkımıza teşekkür ediyorum’ diyerek, sözlerine son verdi…

{mosimage}{mosimage}

YOL YAPIMI İÇİN DÜZENLENEN İMZA KAMPANYASI BEKLENEN DE ÜZERİNDE

 BÜYÜK BİR COŞKU VE KALABALIK BİR  KATILIM İLE DEVAM EDİYOR.

10.02.2007 Cumartesi Saat 13.00 itibariyle ORDU TV, ÜNYE HİZMET TV, NİKSAR TV, Bölgede bulunan gazetelerin muhabirleri, tüm Akkuşluların katılımı ile devam etmekte olup, Basın kuruluşları halk ile röportajlar yapmaktalar. Çok yakında geniş bilgi ve resimler ile karşınızda olacağız.

{mosimage}{mosimage}

HERKESİN AKKUŞ'TA OLDUĞU, COŞKU İÇİNDE OLDUĞU VE SOĞUKLARA ALDIRMADAN AKKUŞUN GELECEĞİ İÇİN BU PROGRAMA KATILIRKEN ACABA GURBETTEKİ AKKUŞLULAR AŞAĞIDAKİ MAİL ADRESİNE EVİNDE ÇAYINI İÇERKEN BİR DAKİKA SÜRECEK BİR ZAMAN İÇİNDE DESTEK İÇİN BİR MAİL GÖNDEREBİLECEK Mİ DOĞRUSU MERAK EDİYORUZ.

AKKUŞ KÖYLERİ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

{mosimage}{mosimage}

YOL YAPILMASI İÇİN BAŞLATILAN İMZA KAMPANYASINA DESTEK VERDİ

Akkuş-Niksar karayolunun genişletilmesi kampanyasına Ankara Akkuş Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı olarak; Yönetim Kurulu ve üyelerimiz adına yürekten katıldığımızı belirtiyor, bu birlikteliğin diğer tüm hizmetler için de devamı dileği ile tüm Akkuşlu hemşerilerimizi saygıyla selamlıyorum.
Muzaffer ÇELEBİ (Emekli Öğretmen) Akkuş Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Bşk

 

AKKUŞ DIŞINDA YAŞAYAN AKKUŞLULAR SİZLERDE İLÇE MERKEZİNDE ORGANİZE EDİLEN

ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLUNUN GENİŞLETİLEREK YAPILMASI KAMPANYASINA KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

AKKUŞ BELEDİYESİ HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ Ahmet İhsan ÇÖPOĞLU'na email yollayarak

mesajların imza kampanyası masasına ulaşmasını sağlayabilirsiniz

ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLUNUN YAPILMASINA DESTEK VERMEK İÇİN EMAİL GÖNDERECEĞİNİZ ADRES

h_iliskiler_md@hotmail.com

Çayıralan Belediye Başkanı Azmi KOCAGÖZ Ünye-Akkuş-Niksar yolunun yapılması için imza kampanyasına destek verdiğini açıkladı. 

ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLUNUN YAPILMASI İÇİN

AKKUŞ İLÇESİNDE İMZA KAMPANYASI BAŞLATILMIŞTIR

SİTEMİZ YÖNETİMİNİN YOLUMUZUN YAPILMASI İÇİN

AKKUŞ İLÇESİNDE DE İMZA KAMPANYASI BAŞLATALIM

ÖNERİSİ BÜYÜK DESTEKLE BENİMSENMİŞTİR

{mosimage}{mosimage}{mosimage}

İl Encümeni Mehmet DUMAN'nın öncülüğünde ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR karayolunun iyileştirilerek daha iyi şartlarda ulaşım imkânı vermesi için başlatılan imza kampanyası Ünye Gündem Gazetesinin de destekleriyle Cumartesi günü Akkuş Otogarında ilk imzanın atılması ile başlayacaktır. Mehmet DUMAN'dan alınan bilgilere göre İl Encümenleri Hamdi GÜL ve Mehmet DEMİRCİ ile Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU ve İlçe teşkilatı, Akkuş Belediyesi ve Kızılelma Belediyesi, Akkuş Çağlar Firması, Akkuş İnternet Sitesi imza kampanyasını desteklemektedirler. İlçemiz insanlarının duyarlı olacaklarına ve Akkuş Otogarına giderek "Akkuş'un geleceği için bir imzada sen at yolumuz yapılsın kampanyasına" katılacaklarına inanıyoruz. Ünye İlçesinde yapılan imza kampanyasına çok sayıda katılımın olduğunu biliyoruz. Akkuşlularında bu yolun yapılmasını ne kadar çok istediklerini atacağımız imzalar ile herkese ispatlayalım. Kampanya destek verenlerin isimlerini sitede yayınlayacağız.

05.02.2007 TARİHLİ HABERİMİZ

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ OLARAK GÜNDEM GAZETESİNİN BAŞLATTIĞI  KAMPANYAYI DESTEKLİYORUZ

Ünye-Akkuş-Niksar Karayolu İçin İmza Kampanyası

{mosimage}{mosimage}

Ünye’den başlayıp Akkuş'tan geçerek Tokat'ın Niksar İlçesi'ne ulaşan karayolunun iyileştirilerek daha iyi şartlarda ulaşım imkânı vermesi için Gündem Gazetesi tarafından imza kampanyası başlatıldı.

Ünye'de yayın hayatına devam eden Gündem Gazetesi öncülüğünde başlatılan imza kampanyasına vatandaşların yanı sıra özellikle, belirtilen güzergahta yolcu taşımacılığı yapan şoförler büyük destek verdi. Ünye İlçe Stadı'nın önünde Niksar Caddesi üzerinde imza kampanyası için kurulan standa ebeveynlerinin yanında gelen çocuklarda imza attı. Yediden yetmişe destek gören ve imza standının arkasına asılı afişe yazılı “Ünye'mizin Geleceği İçin Bir İmzada Siz Atın” sloganı ile devam eden kampanyanın 10 Şubat 2007 tarihinde saat 17.00'da sona ereceği belirtildi.

30 binin üzerinde imza toplanması hedeflenen kampanyada, toplanan imzaların Başbakan Recep Tayip Erdoğan ve iktidar ve muhalefet partilerin milletvekilleri ile elden iletilerek destek isteneceği bildirildi.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar