24.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. Erdoğan EREN

  Değerli başkan Lütfi EFİL ve Tekstil Fabrikası yneticileri birkaç gün önce fabrikanızda önceki döem çalışan ve iş akidleri sona erdirilen işçilerin yasal haklarının verilip verilmediği hakkıda şahsım ve tüm AKKUŞLU dostlarımız adına bilgilendirilmemizi istemiştik ama şu ana kadar hiçbir bilgi alamadık.
  Litfen bu konu hakkında duyarsız kalmayalım,cevaplarınızı bekliyorum.
  Saygılarımla ERDOĞAN EREN

  Yanıt
 2. Erdoğan EREN

  Fabrikanın yeniden hizmete girmesinde başta sayın Başkan Lütfi EFİL’e ve diğer tüm emeği geçen kişilere teşekkür eder bu gibi çalışmaların devamlı olmasını Tüm AKKUŞLULAR olarak arzularız.
  Ancak bu fabrikada önceden çalışan personelin tüm yasal hakları verildimi, yoksa hiçbir katkı yapılmadan bu kişilerin iş akidleri sonlandırıldımı? bu konuda bizleri aydınlatırsanız çok memnun oluruz.
  Saygılarımla,
  Erdoğan EREN
  S.M.

  Yanıt
 3. SEDAT YILMAZ

  GAYRET VE AZİMLİ ÇALIŞMALARIYLA BAŞTA İLÇE BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN LÜTFİ EFİL E TEŞEKKÜR EDİYOR, İLÇEMİZDEKİ GENÇ BAY VE BAYANLARA İŞ İMKANI SAĞLAYAN BU YATIRIMCILARA DA SAYGILARIMI SUNUYORUM. AKKUŞ GİBİ ŞİRİN BİR İLÇEDE 150 KİŞİYİ BOŞ DURMAKTAN, KURTARIP İŞ SAHİBİ YAPIP KARINCA KARARINCA BU GENÇ ARKADAŞLARDA KENDİ BÜTÇE VE AİLELERİNE KATKI SAĞLAYARAK BU İMKANLARI KENDİSİNE SUNAN LİDERLERİ DE UNUTMAYACAKTIR. BU TÜR ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI SAYIN BAŞKANIMIZI VE YATIRIMCI ÖNDERLERİ KUTLUYOR İLÇEMİZE KATKILARININ DEVAMINI DİLİYOR, TEKSTİLDE ÇALIŞAN BAY VE BAYAN ARKADAŞLARA KOLAY GELSİN DİYORUM.
  (ZAMAN GAZETESİ / BİLGİ İŞLEM OPT. SEDAT YILMAZ)

  Yanıt
 4. ali solakoğlu

  yeni gelen tekstilciler hem daha iyi ücret veriyorlar hem de güven veriyorlar.emeği geçen herkese teşekkür ederim.ayrıca başkan Efil in eski belediye başkanına bu konuda teşekkür etmesi çok hoşuma gitti.lütfi efil zaten öteden beri hoşgörülü bir siyaset izliyordu burada da bunu gösterdi.genelde kimseyi üzmeden popülist bir anlayışı benimsediği için de başkan efili kutluyorum.istihdam için çok çırpınıyor ama gerçekten yatırımcı bulunamıyor,inşallah ilerleyen günlerde standardı yükselen akkuşta birşeyler olacağına inanıyor ve bekliyoruz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ