27 Eylül 2021 Pts

Akkuş’ta Turizm Nasıl Başlamalı

Sitemizin Önerisini Beğeninize sunuyoruz

Bu Güzellik Başka Yerde Varsa Diyecek Başka Bir Şey Yok

Ama Bu Güzelliği Merak Ediyorsanız. Sizleri Akkuş’a Bekleriz

TURİZM PATLAMASI AKKUŞ İLÇESİNDE NEREDEN BAŞLAMALI

AKKUŞ İNTERNET SİTESİNİN ÖNERİSİ

Okulların tatil günleri yaklaştıkça, İlimizdeki bir çok okulun, yurdun değişik bölgelerine gezmeye gittikleri haberlerini basından takip ediyoruz. Bu Okul İdareleri ve Öğrenciler nereden bilsinler ki BİR DOĞA HARİKASI AKKUŞ İLÇESİNİ  Bilseler hiç te uzağa gitmeyecekler. Akkuş’a gelecekler.

İşte Bu Bağlamda Sitemizin Önerisi şudur.

En azından Ünyeli-Kumrulu-Erbağlı-Niksarlı, Çaybaşılı, Ordu merkez ve ilçelerindeki  öğrencilerimiz ve eğitimcilerimizin Akkuş’a gezmeye gelmelerini sağlayabiliriz.

Bunu sağlamak için iyi bir organize gerekiyor. Akkuş Kaymakamlığı, Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü, Akkuş Halk Eğitim Müdürlüğü, Akkuş Öğretmen Evi Müdürlüğü, Akkuş Belediyesi, Belde Belediyeleri, Köy Muhtarları, YIBO Okul Müdürlüğü ve diğer okul müdürlükleri, Akkuş Ziraat Odası, Akkuş Orman İşletme Müdürlüğü ve konu ile ilgili diğer kurumlar bir araya gelerek güzel bir çalışma yapmaları bu yapılan çalışmaları ise Ordu ilindeki, Tokat, Samsun ve Diğer illerdeki kamu kurumlarına, okullara iletmelerini beklemekteyiz. Bu konuda sitemiz de üstüne düşeni yapacaktır. En azından bu sene Ordu ilindeki kamu kurumlarına ve okullara bu çalışmaları ulaştırabiliriz. Akkuş Milli Eğitim Müdürülüğü Yapılan çalışmayı Ordu’daki Okullara ulaştıracağına biz inanıyoruz.

Bu sene bu işin en azından bir kenarından tutalım. Daha da olmadı Ünye ve Niksar’daki okullara ulaşalım. Okul İdarecilerinin ve Öğrencilerinin Akkuş’a gelmelerini sağlayalım.

Şimdiden bu konuda uğraş veren herkese çok teşekkür ediyoruz.

İşte sitemizin hazırladığı

Akkuş’un doğal güzelliklerinden bir demet

Akkuş İlçesinin Turistik Yerleri

Related Articles

1 Yorum

  1. ilçemizdeki okulların türkiyenin değişik yerlerdeki okullarıni kardeş okul ilan etmesi ve diyolok kurması bu girişimde önemli faktör olur.buda okul yöneticilerinin ,okul aile birliğimizin ilçemiz yöneticilerin ve çeşitli yarlerde ilçemizden yetişen öğretmen ,memur,siyasetçi tacaret yapanı,ilçemize gönül verenleri bulundukları yerlerdeki okullarla diyolok kurar ve çeşitli yerlerde kardeş okullarımız olur.davet edilir ve davete icabet edilir.ilçemiz adına milletvekilmiz syn.Mustafa HAMARAT,belediye başkanımız syn.Lütfi EFİL büyük kazançtır.
    böyle zamanda ilçemiz adına atılan güzel fikirler proje haline gelirse birşeyler olur diye düşünüyorum.
    site yönetimine bu önerileri için teşekkür ediyorum.
    güzel bir proje en azından biryerlerden başlamak gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,459BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar