20.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. nurgül

  Gerçekten çok güzel bir çalışma emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Ben de bir öğretmen olarak elimden geleni yapmak isterim.

  Yanıt
 2. hakan

  akkuş ya yapılan akkuş a kalır bunun dışındaki hiçbir şeyin bizlere bir faydası olmaz bu yüzden bu ve benzeri olaylara önderlik eden insanların kesinlikle desteklenmesi ve yardımcı olunması gerekmektedir. akkuş biryerlere gelecekse yine akkuşlular sayesinde gelecektir.

  Yanıt
 3. SADİ GUNGOR

  AKKUŞ DA GERCEKTEN AKKUŞ DA KAZANIP AKKUŞ A YATIRIM YAPAN ESNAFLARIMIZDAN BİRİ OLAN ATİLLA GÜL ABİMİN BASLATMIŞ OLDUGU ÇALIŞMA VE DERNEK ÜYELERİNİN BAŞARILI CALIŞMALARI GERCEKTEN TAKTİRE SAYAN YANLIZ AKKUŞ DA EKSİKLİĞİNİ DUYDUGUMUZ EN BUYUK SIKINTIMIZ İŞSİZLİK DİLERİM Kİ BU BASARILI İŞ ADAMLARIMIZ BİR GUN DE BU SIKINTIYA CARE BULURLAR VE AKKUŞ UN KAYNAKLARINI ARASTIRIP GUZEL BİR FABRIKADA SONUC ÜRETİLİR .. GELİNEN SON NOKTADA AKKUŞ DA NUFUS AZALMASINA NEDEN OLAN EN BUYUK FAKTÖRLERDEN BAZILARI EGİTİM SAGLIK VE İŞ İDİ EĞİTİM BİR NEBZE CÖZÜLDÜ SAĞLIK BİR NEBZE CÖZÜLDÜ AMA İŞSİZLİK KONUSUNDA ATILAN BİR ADIM YOK VE BU EN BUYUK ETKEN ORTADFAN KALDIRILMADIGI TAKTİRDE GUZEL İLÇEMİZ GUNDEN GUNE İÇİNDE SADECE EMEKLİ HEMSERİLERİMİZİN YASADIGI BİR YER HALİNE GELECEK GENC NUFUS İŞSİZLİK NEDENİ İLE GUNDEN GUNE AZALMAKTA BU DURUM EN COK ESNAFLARIMIZI ETKİLİCEK CUNKU NUFUSUN OLMADIGI YERDE TİCARET DE OLMİCAKTIR … SAYGILAR SUNUYORUM BU TUR DERNEKLERİMİZİN CALIŞMALARINDA BASARILARINI DİLERİM ..

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ