21 Haziran 2024 Cum

Akkuşlular Derneği, Ömer ÇAM’ı Anma Töreni Düzenleyecek

İstanbul Akkuşlular derneği dernek Başkanı Hakkı Mıhçı öncülüğünde 15 Aralık 2007 Cumartesi günü saat 10:00'da mezarı başında anılacak

omerhoca3 

Akkuşlular Ömer ÇAM hocamızı unutmayacak

14 Aralık 2002 yılında kaybettiğimiz Eğitimci Pedagog ve Şair Ömer hocaların hocası Ömer ÇAM hoca kabri başında anılacak.

 

 

İstanbul Akkuşlular derneği dernek Başkanı Hakkı Mıhçı öncülüğünde 15 Aralık 2007 Cumartesi günü saat 10:00'da mezarı başında anılacak. Ve anma törenin ardından Akkuşlular Derneği, Konferans salonunda Kur-an okutulup yemek verilecektir. Bir çok ünlü Siyasetçi, Bürokrat ve İlahiyatçının hocası olan Ömer ÇAM hemşerileri tarafından çok sevilen biriydi. Hocanın kabri başında Kur'an tilavet edilecek.

 

 

Hocamızın anma programına her yıl aralıksız katılan, ÜNDER  Onursal Başkanı ve Ak Parti Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili İdris Naim ŞAHİN TKatılması bekleniyor.

 

 

Anma programına her yıl katılan ve yine katılması beklenen isimler; Ünder Başkanı Ayhan DOĞAN, Av. Mustafa HAMARAT, Hocanın Talebesi İBB Kütüphaneler Müd. Yrd. Mustafa SOLAKOĞLU, İsunder Başkanı Hüseyin ÖZTÜRK, Akkuşlular Derneği Başkanı Hakkı MIHÇI, Sultanbeyli Ordulular Der.Bşk. Necmi VARICI,Hocanın Bir başka talebesi Eğitimci Mustafa EFİLOĞLU, Arş. Uzm. Sabri BACACI, Bekir ÖZTÜRK, ve daha bir çok hemşerimizin hocamızın yanında olması bekleniyor.

 

 Haber : www.salmankasabasi.com   9 Kasım 2007

 

 

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar