21 Şubat 2024 Çar

AKKUŞLU OLMAYAN ÖĞRETMENLERİMİZİN, AKKUŞLU ÖĞRENCİLERE UZANAN YARDIM ELİ

{mosimage}

Resim Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesinden Alınmıştır

ÖĞRETMEN NURŞAH DİKER’DEN ÖĞRENCİLERİNE YARDIM

Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü İnternet Sitesinin Haberi: Şubat 2007 atamasında Müdürlüğümüze bağlı Çaldere Soğulcak İlköğretim Okulu’na sözleşmeli Sınıf Öğretmeni olarak atanan Nurşah DİKER’den öğrencilerine büyük destek.

26.02.2007 Pazartesi günü Çaldere Soğulcak İlköğretim Okulu’nda Sınıf Öğretmeni olarak göreve başlayan Nurşah DİKER, daha kendisi maaşını almadan öğrencilerini sevindirdi. Annesi Nazmiye Hanımla İzmir’deki komşularından okul için talep ettikleri malzemeler getirilerek; 12.03.2007 Pazartesi günü öğrencilerine dağıttılar.

Gelen malzemeler; Kırtasiye (kalem, defter, silgi…), Kitap (hikâye, ansiklopedi), giyecek (kaban, ayakkabı, eşofman, çorap), saat, flüt, ecza dolabı ve masa örtüsünden oluşmaktadır.

Öğretmenimize gösterdiği bu duyarlılıktan dolayı teşekkür ederiz. http://akkus.meb.gov.tr/nursah.htm

Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi Olarak Öğretmenimize ve Yardıma katkı sağlayanlara teşekkür ederiz. Saygıdeğer Akkuşlular haberde de bilgi verildiği üzere İlçemiz Okullarının bir çoğunda bu tür sıkıntılar bulunmaktadır. İlçemizde görev yapan Akkuşlu olmayan Öğretmenlerimizin gördüğü ve yardıma koştuğu bu sıkıntıları neden biz Akkuşlular göremiyoruz? Site Yönetimi olarak tüm Akkuşlulara sesleniyoruz bu çocuklar bizim çocuklarımız, bilmezlikten, görmemezlikten, duymam azlıktan gelmeyelim. Yardımlar, kalem, silgi, defter, ayakkabı, mont, kaban, gömlek, kazak, çorap, Okullarımızın ihtiyaç duyduğu malzemeler, ayrıca maddi imkansızlıklardan dolayı Akkuş dışında okuyan ve çok sıkıntı çeken öğrencilerimizi de unutmayalım. Geniş Bilgi için Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Sedayi ALTUN’a müracaat edilebilir.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar