18 Mayıs 2024 Cts

Akkuşlu Öğrencilere Asker ve Polisten Destek Devem Ediyor

Asker, Okul tamir ediyor ve boya badana yapıyor. Polis Çantasız Öğrenci Kalmasın Kampanyası Yapıyor

AKKUŞ İLÇESİNDE ASKER VE POLİSTEN EĞİTİME DESTEK ARTARAK DEVAM EDİYOR 
107
41
1413 
  GARNİZON KOMUTANIMIZINDAN EĞİTİME DESTEK 

            Garnizon Komutanımız Sayın Levent BAYRAM’ın ilçemizde göreve başlaması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından yapılan hoş geldin ziyaretinde; ilçede eğitim-öğretime her zaman destek vermeye hazır olduklarını beyan etmişlerdi.

            Garnizon Komutanlığının ilk desteği İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Yeşilgüneycik Çardak İlköğretim Okulu’nun iç ve dış boyası ile yapımına geçen yıl başlanan ve bu yıl bitirilen aynı okul lojmanının dış boyası yapılmak suretiyle sağlandı.

             Yine geçtiğimiz yıl yapımına başlanan ve bu yıl tamamlanan Kurtboğaz Asakboyu İlköğretim Okulu lojmanının su tesisatı da Garnizon Komutanlığımızca yaptırıldı.

            Garnizon Komutanımız Sayın Levent BAYRAM’a eğitime yaptığı bu katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

15 
 2
GARNİZON KOMUTANI VE EMNİYET AMİRİMİZDEN
 İMKB YİBO’YA ZİYARET
Akkuş İlçe Garnizon Komutanı Sayın Levent Bayram ve İlçe Emniyet Amiri Sayın Ali AKDENİZ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sedayi ALTUN ile birlikte 12.11.2007 Pazartesi günü İMKB YİBO’yu ziyaret ettiler. Burada okul Müdüründen okul hakkında bilgiler aldılar. Eğitim konusunda her zaman üzerlerine düşen görevleri yapmaya hazır olduklarını bildirdiler.  Burada öğrencilerle birlikte öğle yemeği yiyip onlarla sohbet ettiler.  Garnizon Komutanımıza ve Emniyet Amirimize bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.
AKKUŞ İLÇESİNDE ASKER, POLİS VE HALK HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ İÇİÇE
GÖREVE YENİ BAŞLAYAN GORNİZON KOMUTANI VE EMNİYET AMİRİ
ARADAN KISA BİR SÜRE GEÇMESİNE RAĞMEN AKKUŞLULAR İLE KAYNAŞTILAR
BU BİRLİK VE BERABERLİK BERABERİNDE EMNİYET AMİRİNİN ÇANTASIZ ÖĞRENCİ KALMASIN KAMPANYASINI MİLLİ EĞİTİMMÜDÜRLÜĞÜ İLE BİRLİKTE DÜZENLEMESİ VE GORNİZON KOMUTANIN DA SADECE ASKERİN EL EMEĞİ İLE TAMİR VE BOYA BADANASINI YAPTIRDIĞI OKUL VE LOJMANLAR İLDE DEVAM ETTİ.
Site Yönetimi olarak inanıyoruz ki bu iki kurumun çalışmaları örnek hizmetler olarak her zaman Akkuş tarihinde yerini alacaktır. Gene inanıyoruz ki bu kurumlar gerek ayrı ayrı gerek diğer kurumlar ile de birleşerek çok daha büyük örnek hizmetlerin yapılmasına imza atacaklardır. Bizlerde bu çalışmalara her zaman destek vereceğiz. Akkuşlular da bu kurumların çalışmlarını ayakta alkışlayacak ve gereken desteği verecekleridir. Her iki kurum Yöneticilerine ve tüm çalışma arkadaşlarına (Askerlerimize ve Polislerimize ve diğer tüm personellerine) çok teşekkür ediyoruz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar