24 Mayıs 2024 Cum

AKKUŞLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARINA AKKUŞLULAR SORUYOR

 İLK SORUMUZ CEMİL GÖRMÜŞ'E YARIN MUSTAFA HAMARAT'A
CHP ORDU İLİ 6 SIRA AKKUŞLU MİLLETVEKİLİ ADAYI SAYIN CEMİL GÖRMÜŞ

hasangumus.jpgAkkuşlular Soruyor Konulu Çalışmamızda, Müsadenizle Akkuşluların Merak ettikleri soruları sizlere sormak isteriz.? Cevap hakkınızı kullandığınız an ve bizlere gönderdiğiniz anda sitemizde yayınlanacaktır.

Soru: Niçin Milletvekilliğini düşündünüz?
Soru: Hedefleriniz nelerdir?
Soru: Sizce Akkuşun ve köylerinin ihtiyaç duyduğu hizmetler hangileri?
Soru: Sizce tespit edilen ve yeteri kadar yapılmayan hizmetlerin çözümü için siz Milletvekili olduğunuz anda nasıl bir çözüm yolları bulacaksınız?
Soru : Milletvekili seçilme şansınız yüzde kaç?
Soru: CHP Ordu ilinde kaç milletvekili çıkaracak?
Soru: Milletvekili olduğunuz andan itibaren Akkuş İlçesi için ilk çalışmanız hangisi olacak?

Samimiyetinize güvenerek sorduğumuz soruları cevaplandırısanız çok seviniriz. Aynı Soruları yarın Mustafa HAMARAT'a soracağız.

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. ben sayın gormüşü musatafa hamarat beyden daha yakın bulıyorum.onun gibileri cok gordük çünkü…ne hamaratlılar yaptılar sitede bu hamarat reklamları yapmasa güzel olurdu hanıı !!!!!!

  2. AKKUŞ UN BAGRINDA YETİŞMİŞ VE AKKUŞ DA İKAMET EDEN AKKUŞ A BU GUNE KADAR DEGİŞİK ALANLARDA HZMETLER VERMİŞ OLAN SY. CEMİL GÖRMÜŞ MİLLET VEKİLİ ADAYLIGINA KARAR VERMEDEN ÖNCE ORDU MERKEZDE YAPILAN BİR TOPLANTI ESNASINDA AKKUŞ UN ADININ ANILMAMASI ÜZERİNE MİLLET VEKİLLİĞİNE KARAR VERMİŞ YİNE AKKUŞ A HİZMET ETMEK İÇİN AKKUŞ UN DA BU ULKENİN BİR TOPRAGI OLDUGUNU DİLE GETİRMİŞTİR .. BU GUN AKKUŞ LU OLARAK BELLİ BİR KESİM SY. CEMİL GÖRMÜŞ Ü DESTEKLEMEKTEDİR KAZANMASI YADA KAZANMAMASI ÖNEMLİ DEĞİL SY. AKKUŞ HALKI BU GUN ÖNEMLİ OLAN TEK BİR ŞEY VAR BİR LİK VE BERABERLİKTİR BU GUN BİZ BİRBİRİMİZE SAHIP CIKALIM YARIN SY. CEMİL BEYİ DAHA ÜST SIRALARA CIKACAK 1- 2 – 3 OLABİLİME İHTİMALİ COK BUYUKTUR . SY. CEMİL BEY MİLLET VEKİLİ OLMADI HALDE BİR ÇOK AKKUŞ LUYA DEGİĞİŞİK ALANLARDA COK BUYUK YARDIMLARI DOKUNMUŞTUR BUNU HİÇBİR AKKUŞ LU TERSİNİ İDDA EDEMEZ .. YA DİĞER MİLLET VEKİLLERİMİZ BIRAKIN YARDIM ETMEYİ OY İSTEMENİN HARİCİNDE NE YAPMIŞLARDIR … GUZEL AKKUŞ UM UYAN BİR KAC PROVAKATÖRÜN OYUNUNA GELİP YANLIŞA SAPMA BU GUN AKKUŞ İÇİN AKKUŞ HALKI İÇİN BİR BİRİMİZE SAHIP CIKMA GUNUDUR … SAYGILARIMLA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar