21 Haziran 2024 Cum

AKKUŞLU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI KİMLER

AKKUŞLU MİLLETVEKİLİ  ADAY ADAYI VAR MI? YOK MU?

5 SENEDİR YAYINDA OLAN AKKUŞ İNTERNET SİTESİNDE SIK SIK BU KONU GÜNDEME GETİRİLDİ

Sitemizin haberlerine ve Ziyaretçi Defterinden sık sık Akkuşlular, haberlerimize destek verdiler. Halen de Ziyaretçi Defterinde bu konuda Akkuşlular görüşleri yazmaktadırlar. Daha önceki yıllarında olduğu gibi bu seçimlerde de Akkuşlu Milletvekili Aday Adayı çıkmayacak mı? Çalışanlar için müracaat tarihinin 08.05.2007 günün son tarih olduğu bilindiğinden ve bu güne kadar da gerek çalışanlardan gerek diğer kişilerden herhangi bir kişinin müracaatı olmadığından, bizlerde bu bağlamda gene mi Akkuşlu Milletvekili Aday Adayı çıkmayacak mı diye merak içinde kalmaktayız.

Aldığımız duyumlarda İl bazında ilk 7 kişilik sıraya girmek zor olduğu için kişiler sıcak bakmıyor diye bizlere bilgiler gelmektedir. Bu durum ayrı bir konu. Ancak diğer taraftan da Akkuş İlçesinin imajı diyoruz. Ordu İlinin en büyük ilçelerinden biri diyoruz. Kalkınmaya başlayan bir ilçe diyoruz. Bu özellikleri düşünen bir ilçe için, neden Milletvekili Aday Adayı düşünülmüyor bilemiyoruz. İlk sıralara girmek ayrı konu, hiç adayın olmaması daha başka ayrı konu. Bu konularda kafa yoranlara bir kez daha düşünün diyoruz.

Aday adayı olmak için, acaba bazı kişiler birbirlerinin nasıl bir yol izleyeceğini mi merak ediyorlar da, son günlerde mi açıklayacaklar? Bizim düşüncemiz, sitede sık sık ismi ön plana çıkan kişilere sesleniyoruz. Belki de aday adayı olacak kişiler, sizlerin açıklama yapmanızı bekliyor. Bu kişiler lütfen aday olmayacaksanız lütfen buradan açıklayın ki diğer kişilerin önünü açın.  Ayrıca Akkuş Siyasetine yön verdiklerini düşünenler neden bu konuda Akkuşlulara yardımcı olmuyorsunuz. Bizim hiç anlamadığımız halde, acemice yazdığımız bu yazıların üzerine daha siyasi ve kişileri yönlendiren yazılar yazmıyorsunuz. (Yanlış anlaşılmasın biz siyaset yapmıyoruz. İstediğimiz Akkuşlu Aday adayı Milletvekili istiyoruz. Herhangi bir parti ismi açıklamıyoruz. Siyasi parti tercihi aday adayı olacak kişiler yaparlar.)

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar