9 Aralık 2022 Cum

Akkuşlu Hemşehrimiz Dursun ÇAM; Ankara Çankaya Belediyesi Encümen Üyeliğine Ak Partiden 2. Sıra Aday Olarak Gösterildi

Akkuşlu Hemşehrimiz

Dursun ÇAM

Ankara Çankaya Belediyesi Encümen Üyeliğine

Ak Partiden 2. Sıra Aday Olarak Gösterildi

Akkuşlu Hemşehrimiz Dursun ÇAM; Ankara Çankaya Belediyesi Encümen Üyeliğine Ak Partiden 2. Sıra Aday Olarak Gösterildi.

Bilindiği gibi Dursun ÇAM; geçen dönemde Ak Partiden Çankaya Belediye Başkanlığı Encümen Üyeliğine aday gösterilmiş seçimlerde sıralamaya girerek Encümen Üyeliğini kazanmıştı. 5 Yıldır bu göreve laiki ile sürdüren Dursun ÇAM; gerek seçmenlerin önerisi gerek ise mensubu bulunduğu parti yönetimince yeniden aday olarak 2. gösterildi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Dursun ÇAM şu açıklamada bulundu;

2002 yılından bu yana mahalle temsilciliğinden başlayan ve son olarak Çankaya Belediye Meclis Üyesi olarak her kademesinde görev aldığım ve neferi olmaktan onur duyduğum AK Parti’mizin Gönül Belediyesi yolunda yeniden Cumhur İttifakı AK Parti Çankaya Belediye Meclis Üyesi 2. sıra Adayı olarak açıklandım.

Bu süreçte desteklerini esirgemeyen başta Çankaya İlçe Başkanımız Sayın Mustafa HASGÜL olmak üzere tüm siyasi büyüklerime, tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma, Akkuşlu hemşehrilerime, dostlarıma ve dualarında bizleri dillerinden düşürmeyen herkese yürekten teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. dedi

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi olarak; Bizlerde hemşehrimiz Dursun ÇAM’a seçimlerde başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun. Yüce Mevlam Gönlüne Göre Versin.

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar