26 Temmuz 2021 Pts

Akkuşlu Hemşehrimiz Büyükşehirden Ayrıldı. Yeni Görevine Atandı

Ordu Büyükşehir Belediyesi

Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına

İş Müfettişi olarak atandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına İş Müfettişi olarak atandı.

Çöpoğlu bir süre önce izne ayrılmıştı.  Büyükşehir Belediyesi’nde Çöpoğlu’nun yerine Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Civelek vekalet ediyor.

Haber: Ordu Gazete

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Analizi: Bilindiği gibi Sayın Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görevini sürdürürken, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına Müsteşar Yardımcısı olarak atanmış. Ordu Büyükşehir olunca tecrübesinden en üst düzeyde istifa edilmesi için Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevine atanmıştır. Uzun süre bu görevi üstün başarı ile yürüten Akkuşlu hemşehrimiz yeni aldığımız bilgiye göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına İş Müfettişi görevine atanmıştır. Hemşehrimize yeni görevinde başarılar dileriz. İnanıyoruz ki başarılı bürokratımız devlette daha üst görevlerde yer alacak ve çok başarılı çalışmalara imza atacaktır. Bu vesile kendisine Ankara’ya hoşgeldiniz diyor. Allah’tan sağlık sıhhat ve başarılı hizmetler diliyoruz.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,452BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar