20 Eylül 2021 Pts

Akkuş’a Yakışır Sağlık Sayfamız Yenilendi

Akkuş Devlet Hastanesindeki Yeniliklere Ayak Uyduralım Düşüncesi İle Sağlık Sayfamızı Yeniledik.

Akkuş Devlet Hastanesi

AKKUŞ İLÇESİNDE SAĞLIK

Hastane Başhekimi ve Hastane Müdürü

İLÇEMİZ DEVLET HASTANESİNİN YENİDEN ELDEN GEÇİRİLMESİ İŞLERİNDE DURMADAN ÇALIŞARAK ÖZVERİLERİNİN YANINDA  YÜREKLERİNİ DE ORTAYA KOYAN YUKARIDAKİ RESİMDEKİ BAŞHEKİMİMİZ VE MÜDÜRÜMÜZÜN, BU HIZLI ÇALIŞMALARINA SİTE YÖNETİMİ OLARAK BİZLERDE AYAK UYDURALIM DEDİK.

BU VESİLE İLE SAĞLIK SAYFAMIZI YENİLEDİK

DOKTOR VE HERHANGİ BİR SAĞLIK PERSOENLİ İLÇEMİZE ATANDIĞA ZAMAN İLK İŞLERİ AKKUŞ İLÇESİNİ ARAŞTIRMAK VE HASTANEMİZ İLE SAĞLIK OCAKLARI HAKKINDA BİLGİLER ALMAK OLUYOR. DURUM BÖYLE OLUNCA DA İLK İZLENİMLER ÇOK ÖNEMLİ. BİZLERDE BU VE BENZER KONULARIN BİLİNCİNDE OLARAK.

AKKUŞ’A VE AKKUŞLULARA VEDE HASENETEN TÜM İLÇEMİZDEKİ SAĞLIK PERSONELİNE YAKIŞAN SAĞLIK SAYFASI YAPALIM DEDİK. SANIRIM BEĞENİRSİNİZ. İLAVE GÖRÜŞLERİNİZİ VE BİLGİLERİNİZİ BEKLİYORUZ. ELEŞTİRİLERİ BEKLİYORUZ.

SAĞLIK KONUSUNDA KATKISI OLAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN DOKTORLARIMIZI, SAĞLIK PERSONELİNİ, İDARİ PERSONELİ, SAĞLIK OCAKLARINI, SAĞLIK OCAKLARINDA GÖREV YAPAN PERSONELİ YENİ SAYFAMIZDA GÖREBİLECEKSİNİZ.

SAĞLIK SAYFASINI GÖRELİM

AKKUŞ İLÇESİNDE SAĞLIK

http://www.akkusilcesi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=34

Not: Sayın Doktorlarım, bu satırları yazarken inanın başımın arka tarafı çok ağrıyor. Saatte gecenin 01.36′ sı bir aklım ağrı kesici almak bir aklımda uyursan geçer diyor. Ama haberi bitirmeden de ilaç işine bakmayı düşünmüyorum. Sizler sayfayı ziyaret edip, gülümsemeniz her şeye değer. Sizlere elimizden geldiği kadarı ile destek olabiliyorsak ne mutlu bizlere

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,459BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar