26 Mart 2023 Paz

Akkuş’a Dershane ve Yurt Yapılıyor

Milletvekili Hamarat Dershane ve Yurt için düzenlenen Kermese Katıldı. Bağışta bulundu

AK-SEDER

AKKUŞ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE EĞİTİM DERNEĞİ

AKKUŞ İLÇE MERKEZİNE

FAKİR ÇOCUKLARA YARDIM

VE

DERSHANE

İLE

YURT YAPIMINA

YARDIM KERMESİ DÜZENLEDİ

24.05.2008 TARİHİNDE AKKUŞ İLÇE MERKEZİNDE TEMASLARDA BULUNAN

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ AVUKAT MUSTAFA HAMARAT

BÖYLE BİR YARDIM AMAÇLI KERMES YAPILDIĞINI DUYUNCA KATILMAK İSTEDİ

BELEDİYE BAŞKANI LÜTFİ EFİL’İNDE KONU HAKKINDA GENİŞ BİLGİ VERMESİ İLE

KERMESE KATILAN VEKİLİMİZ,

HOŞ SOHBET ORTAMINDA BELEDİYE BAŞKANI EFİL,

İL ENCÜMENİ MEHMET DUMAN, AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KAŞIKÇIOĞLU VE

SİTEMİZ YAPIMCILARINDAN İHSAN ÇAM İLE BİRLİKTE

TATLILARDAN BİR KAÇININ TADINA BAKTILAR

VE KERMESE YARDIMDA BULUNDULAR

Sitemiz Yapımcılarından İhsan ÇAM

Daha Sonra dernek başkanı Atilla GÜL ile görüştü

Başkan GÜL, Yaptığı açıklamada

"İlçe Merkezine 6 katlı yatılı Dershane ve Yurt Yapıyoruz. Çalışmalar başladı. Bina yeri hazır.

Hayırseverlerin yardımlarını bekliyoruz" dedi

Çok yakında geniş bilgi ve resimler ile sizlerle olacağız

Related Articles

6 YORUMLAR

 1. Sayın akkuşlular bence kimin yaptırdığı deyil ne yapıldığı önemli.Yapılan bu akkuş ilcesine ne getirir, ne götürür. Bence getirisi olur hiç zararı olmaz bu vatana böyle saf temiz ilce ve köylü cocuklarının ihtiyacı var.Bırakın kimi haber yapmış kimini hiç göstermediğini. Siz yapılandan yana olun. Çocuğunun cebine para koyamayan insanların cocukları okuyacak merkez ildeki çoçuklarla yarışacak. Eğitime yapılan destek sevapların en güzelidir hayalinizde düşünün zamanında hayvanını o yörede otlatan birinin 30 yıl sonra oraya tatil için geldiğini insan böyle işlerde hep birlik olmalı. saygılar ikizce okurunuz.

 2. Aman ben zarar vermiş olmayayım.Hemen kapatıyorum konuyu.Siz nasıl hizmet ettiğinizi düşünüyorsanız öyle devam edin lütfen.Başarılar diliyorum..

 3. Faruk bey ilk yazınızdaki bir cümleniz “başkasının hakkını yiyorsunuz” ve sanki her hizmeti siyasiler yaptı gibi cümleler hakaret değilmi. Haberde ne bizim nede siyasilerin her şeyi biz yapıyoruz diye bir sözleri yok ki, çekim yaptığımız sırada sözünü ettiğiniz kişiler orada idi de biz kasıtlı olarak çekmedik mi? lafı uzatmayacağım ama keşke bunların yerine yurt ve deshane için daha neler yapabiliriz. Yada inşa edilecek binanın faydalarından söz etseydik. Diğer kişileri de teşvik etseydik. İyi olmaz mıydı. Böyle güzel ve hayırlı bir çalışmaya bu şekilde yazılan cümleler ile zarar vermeye hiç hakkımız yok. Bu nedenle bu tür polamiklere girmeyeceğiz. Bu düşüncede olan kişilere de musade etmeyeceğiz. Bu haberde konumuz siyaset, hak yeme, onun resmini çekti bunun çekmedi değil ki. Konumuz hayırlı bir çalışmayı duyurmak ve tamamını getirmek yani yardımcı olalım ve dershanemizi- yurdumuzu bitirelim mesajı idi. Bence ilk aşamalarda bu tür konulara takılmak büyük hizmete zarar verir. O siyasiler hizmete katkı olsun diye oraya gittiler. Ama siz sözleriniz ile nelere zarar verdiğinizi bir bilseniz.

 4. Öncelikle yayınladığınız için teşekkür ederim ama size hakaret eden falan yok.Benim yazdıklarımın hangisi hakaret anlamadım.Benim söylemek istediğim şeyi,aklı olan anlar,gözü olan görür,benim burda yazmama bile gerek yoktu aslında ama görmeyen gözler anlamayan akıllar için bu yorumu yapmak zorunda hissetmiştim kendimi.Ve yaptığım yorumun dile getirdiğim tarafgirliğin tamamen peşindeyim.Siz A.G. veya N.G. ile görüşmüş olabilirsiniz ama haberi veriş şeklinden hiç öyle bişe anlaşılıyormu Allah aşkına.Fransa dan haberi okuyan kişi nerden anlayacak sizin başka resimleri ve haberleri daha sonra yayınlayacağınızı.Ayrıca 7 tane resmin hangisinde konuyla birebir alakalı kişilerin resmi var.Yahu asıl konuşması gerekenler konuşmuyor benim burdan yorum yapmam gereksiz belki ama,en azından birinin hizmetinin başkasının hizmeti gibi gösterilmesi yanlış birşey diye düşünüyorum.Sonuçta http://www.akkusilcesi.com sizin siteniz istediğinizi yayınlarsınız istediğiniz gibi… Fakat bir iki yanlış gördüğüm konuyu dile getirmek de çok görülmez bana diye düşünüyorum((((her akşam mutlaka “Akkuş’ta ne var ne yok?” diye merak edip siteye tıklayan bir kişi olarak))).
  Ayrıca benim yazdıklarımı tekrar bir okuyun lütfen,eğer hakaret içeren tek bir kelime varsa derhal silin yayınlamayın..
  Kalın sağlıcakla…

 5. Faruk bey merhaba, ilginize çok teşekkür ederiz. Farklı ve önyargılı görüş te olsa genede ilgili olmanız bizleri sevindirdi. Ama her nedense Bir çok Akkuşlu kardeşlerimiz öneri ile hakareti hep birbirine karıştırıyor. Bilgiye, belgeye ve karşılıklı dilayoga geçmeden aklına geleni hemen yazıveriyor. Bu duruma çok üzülüyorum. Herhalde bazı kişiler bizim yerimizde olsa ve dünyalar kadar hakaret, küfür okusa ne yaparlar merak ediyoruz. Neyse gelelim sizin konunuza
  Yurt ve dershane için açılan kermese yakınen de bildiğim bazı kişiler abdestli olarak gidip, candan samimi duyguları ile hayırlı olsun diyorlar. Az çok neyse maddi yardımda bulunuyorlar. Siz kafanıza göre konuyu farklı yerlere çekmişsiniz. Siz kim söyledi ki site yönetimi Atilla GÜL ile görüşmediğimizi? kim söyledi? Nihat GÜL ile görüşmediğimizi, kim söyledi? Yurt binasının yapılacağı arsanın resimlenmediğini, yurt ve dershane yapılmasına emek harcayanların görüntülenmediğini, Arsayı bağışlayan kişinin kim olduğunu bilmediğimizi kim söyledi size, gene önyargılı olduğunuz ortaya çıktı. Kim dedi Nihat beyle görüşüp haberleri zamana yayarak yayınlayacağımız size, hep söyleriz bilgiye, belgeye dayanmadan yorum yapmayalım diye. Biraz sabır konu ile ilgili bir sürü haberimiz var elimizde zaman yayarak yayınlayacağız. Ama bazıları alışkanlık haline gelmiş galiba bizlere ve bazı kişilere hakaret etmeden duramıyorlar. Bizler her Akkuşluyu seviyoruz sayıyoruz. Ne olur bazı kişiler, insanlara ön yargılı davranmasınlar, dost olalım, bir olalım. O dershane Akkuş\’a yapılacak, hep beraber yapacağız. Herkes destek olacak? Ama sakin olmakta ve iyi ilişkiler içinde olmakta fayda var. Bir de kişileri tanımadan, konuşmadan iç dünyalarını bilmeden acımsızca eleştirmeye bir türlü dayanamıyorum.

 6. Sevgili site yöneticileri doğruları vurgulayıp yazınca yorumlarımı yayınlamadığınızı bildiğim halde ben yine yazacağım…
  Yahu Akkuş’a dersane ve yurt yapılıyor diyorsunuz,derneğin adını veriyorsunuz,kermesin resimlerini veriyorsunuz ama gel gör ki haberinizde ne dersane yöneticisinden ne yurt yapımından sorumlu vatandaştan,ne yurt yerini bağışlayan sevgili abimizden ne de kermesi düzenleyen aylardır o kermes için istişareler yapan arkadaşlarımızdan tek bir cümle haber ve ya resim yayınlamıyorsunuz..
  Bunun yerine dolu dolu Akkuş siyasetçilerinden resimler yayınlıyorsunuz.Sanki tüm hizmetleri onlar yapmış gibi bir izlenim veriyorsunuz.Öteki arkadaşların hakkını yiyorsunuz.Belli bir siyasi görüşe taraf olabilirsiniz ama bu tarafgirliğinizi başkalarının hakkını yiyerek yapmayın lütfen…
  En yakın zamanda dersane yurt kermes ve akseder derneği yötecileri hakkında haber yapmanızı kendi tarafsızlığınızın ıspatı adına temenni ediyorum
  Saygılar sunuyorum…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar