27 Eylül 2021 Pts

Akkuş Ziraat Odasının Çiftçi Eğitimi Sona Erdi

Oda Başkanı Ahmet KAYA, Sitemize açıklamalarda bulundu

Akkuş Ziraat Odası Başkanı Ahmet KAYA

.

Çiftçi Eğitimin sona ermesi ile ilgili olarak

.

sitemize açıklamada bulundu

.

Başkanlığımızca yürütülmekte olan, AB Hibe Destekli Akkuş ve Köyleri Çiftçi Eğitimi ve Danışmanlık Merkezi Projesinin, üç aydır devam eden teorik eğitimlerimizin sonuncusu yapıldı.

Eğitime Ordu Tarım İl Müdür Yardımcısı Ali İshak HACIKAMİLOĞLU’da  katıldı. Sayın Kamiloğlu Tarım Bakanlığının başlatmış olduğu Kırsal Kalkınma Projelerinden nasıl yararlanılacağını anlattı.

Ayrıca Ziraat Odaları Birliği Genel Merkezinden gelen projeler konusunda Uzman Danışman Alparslan BAŞARIK Avrupa Birliği Projelerinden çiftçilerimizin nasıl yararlanacağını ve proje yaparken izleyecek olduğu yöntemler hakkında bilgi verdi.

Çiftçi Eğitimine katılım yoğundu, Kursiyerlerimize faydalı olabildiysek ne mutlu bizlere, çiftçiye ve köylü vatandaşlarımıza desteklerimiz devam edecektir.

Vatandaşlarımızın sürekli olarak Odamız ile irtibat halinde olmalarını istiyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz devam ediyor.

Akkuş İnternet Sitesi Yönetimine de çok teşekkür ediyoruz.  Haberleriniz sayesinde vatandaşlarımızı ile Odamız arasında adeta köprü oldunuz. Çalışmalarımızı sürekli olarak halkımıza duyurduğu için tekrar teşekkür ediyorum. dedi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,459BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar