21 Haziran 2024 Cum

Akkus Ziraat Odasi, Uygulamali Egitime Basladi

Yeşil köy Yeni köy ve Karaçal köylerinde hayvancılık yem bitkileri meyvecilik arıcılık ve ev ekonomisi konularında seminerler düzenlenmiştir.

 c1.jpg

 AKKUŞ ZİRAAT ODASI

UYGULAMALI EĞİTİME BAŞLIYOR

c1.jpg

Akkuş Ziraat Odası Başkanlığımızın yürütmüş olduğu AB hibe destekli Akkuş ve Köyleri Çiftçi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Projesi kapsamında Yeşil köy Yeni köy ve Karaçal köylerinde hayvancılık yem bitkileri  meyvecilik arıcılık ve ev ekonomisi konularında seminerler düzenlenmiştir.

c1.jpg

  Seminerlere Tokat Gazi Osman Paşa üniversitesi Ziraat Fakültesi öğretim üyeleri doç. Dr. Rüstem CANGİ Doç dr Murat ÇİMEN Doç dr. Yaşar KARADAĞ  Prof dr. Yakup ÖZKAN eğitmen olarak katılmıştır.  Katılımın çok fazla olduğu seminerler sayesinde Akkuş Ziraat Odası olarak hedeflediğimiz her çiftçiye eğitim ve modern tarım tekniklerini ulaştırma hedefine bir nebzede olsa ulaşmış bulunmaktayız.

c1.jpg

    Bundan sonraki dönemde projemizin ikinci aşaması olan haziran ayı başında tamamladığımız teorik eğitimin neticesinde arazi üzerinde uygulamalı eğitimlerimiz başlamıştır. Bu süreç içerisinde modern tarım ve hayvancılık konularında köylerde Ziraat Mühendisi ve Veteriner Hekim denetiminde uygulamalı olarak çiftçilerimize gösterilecektir.

c1.jpg
c1.jpg
 c1.jpg
 c1.jpg
 c1.jpg
 c1.jpg
 c1.jpg
 c1.jpg
c1.jpg
c1.jpg
c1.jpg
c1.jpg
c1.jpg
c1.jpg
c1.jpg
 c1.jpg

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar