30 Eylül 2023 Cts

Akkuş Ziraat Bankasındaki İşlemler Ne Zaman Hızlanacak

Son Günlerde Bankada Sıra İşkencesi Bitmek Bilmiyor

2007festival78
AKKUŞ ZİRAAT BANKASI
UZAY ÇAĞINDA, SAATLERCE SIRADA MÜŞTERİLERİNİ Mİ BEKLETİYOR
Akkuş Ziraat Bankasında Son Günlerde İşlemler O kadar Çok Uzun Sürüyor ki Sitemize Devamlı halkın yankıması geliyor. Aldığımız bilgiye göre, bankada son günlerde 2 kişi görevli imiş ve işlemleri yapmak için yetişemiyorlarmış. 35 köyü, 5 beldesi ve merkez Belediyesi olan yaklaşık 50 bin yerleşik nüfusu olan bir ilçe de sadece bir banka var. Ziraat Bankası, bu bankada da işlemler uzun sürünce, esnafın işi sıkıntıya giriyor, izin alıp gelen Memurun, işçinin işi sıkıntıya giriyor.
Akkuş Ziraat Bankası yoksa Akkuş İlçesindeki gelişmelere ve büyümeye ayak uydurmakta geç mi kalıyor. Banka Müdüriyeti inanıyoruz ki çok yakında bu sıkıntıları aşarak, Akkuş Halkının şikayetleri doğrultusunda güzel ve hızlı hizmeti verecektir Akkuşlulara
Ziraat Bankası Akkuş Şubesi Müdüriyeti inanıyoruz ki haberimize cevap verecektir. Eksik olan ve yanlış anlaşılmalara meyil verecek konular hakkında açıklama yaparsa sitemizden hemen yayınlacaktır. Cevap hakkını herkes her zaman sitemizden kullanabilir.

Related Articles

4 YORUMLAR

 1. heryerde eger ben zihniyeti hakimse olacagı o ne zaman biz demeyi ögrenirsek ancak bu şikayatler olmaz ama onun içinde çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk bekleriz biz ALLAH yardımcımız olsun

 2. 1200 adet ssk,400 adet emekli sandığı,3300 adet yaşlılık malül, 600 adet bağkur emeklisi ,150 adet çalışan memur ve işçi müşterisi, 8700 adet dgd, 5600 adet syf müşterisi bulunan Akkuş Ziraat Bankası Şubesi toplam 3 adet personeli ile Akkuş’ a hizmet vermeye çalışmaktadır.Bu durum müşterilere olduğundan çok çok fazla personele işkencedir.3 personel günde en az 600 işlem yapmaktadır.Her işlem ortalama 1 dakika sürse 600 işlem 600 dakika yani 10 saat aralıksız hizmet demektir.Herkesin gördüğü gibi personel Ramazan boyunca iftarına bile zamanında gidememiş gece geç saatlere kadar hatta hafta sonları bile çalışmaktadır. Bir zamanlar Halk Bankası nın kapatılmasına engel olamayan Akkuş halkı Ziraat Bankası na personeline sahip çıkmalı siyasiler ve büyükler personel ihtiyacını gerekli yerlere iletmelidir. Elimizde varken kıymetini bilelim. En son cezaevini kaybeden Akkuş gidenlere üzülmekten çok , elinde olanlara sahip çıkmalıdır.

 3. ziraat bankası personelinin hakkını yiyorsunuz arkadaşlar personel orada sınırsız hizmet veriyor bu kadar bencil olmayınız eniştesi amcası dayısı yeğeni v.s. orada çalışan memurlar 1.2.3.derecedeki yakınlarına yakınlık yapıyor.
  akrabalık yoksa parası maddi durumu iyi olanlar sıra ile işi olmuyor kasanın başına kadar geçip nerede ise kendi işini kendi hallediyor.
  güvenlik askere yeni gelmiş asker gibi vatandaşı rencide etmekte birinciliği kimseye vermiyor neredeyse eline bi düdük alacaklar bi düdük yat bi düdük kalk yapacaklar bizim kaöylü vatandaşımız nasıl olsa ne yapması gerektiğini bilmiyor hakkını savunamıyor.
  acaba bu yapılanların 10 da 1 i bu memur arkadaşlara görevlilere yapılsa buna izin verirlermiydi merak ediyorum.
  tabiki bunlar bütün personel için geçerli değil.
  ama ben her zaman şunu söylemişimdir yinede söylüyorum akkuş a bir banka daha ihtiyacımız var.ziraat bankasına işi düşen müşterilere hayırlı teskereler diliyorum.

 4. Gerçekten bizim Ziraat Bankası nın hali içler acısı.İlçe,Belde ve köylerine hizmet için , ilçenin bir bankası var.o Banka da resmi dairelere mi çalışsın?Kredi mi versin?,halka hizmetmi yapsın ?İki memuru kalmış.Gariban 65 likler,madurlar işi olanlar ta uzak köylerden zor şartlar altında geliyor ilçeye aç susuz,gören bilen yok.kadın çoluk çocuk.saatlerce ayakta sıra bekliyorlar.Bu yetmiyormuş gibi bankada numaratör sistemi olmadığı için,uyanık olanlar ve oradaki memurlardan torpili olanlar ,saatlerce sıra bekleyen kişilerin sırasını gasp ediyor .yazık değilmi bu insanlara.Bu bankanın müdürü veya yetkililer yaşananları sanki görmüyormu ?vatandaşın çilesini.Akkuş’umuza ve Akkuş’lulara yakışıyomu bu yaşananlar.Sözde bankada tadilat yaptılar.Bir numaratör bile koymadılar niye Akkuş’lu kullanamazmış !Akkuş Ziraat Bankası na işin düşmesin yeter ki beklesin işin yoksa akşama kadar kimin umruna?………………….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar