22 Mart 2023 Çar

AKKUŞ YİBO’NUN ÇATISI YENİLENİYOR

310.000 YTL’ye ihale sonuçlandı. Okulun, öğrenci yurtlarının, lojmanların, yemekhaneni, spor salonunun ve çok amaçlı salonun çatılarının yenilenmesi işlemlerine 6 Eylülde başlanıldı. Yeni çatılarda eğim % 25 olarak yapılıyor. Bundan sonra inşalah çatılarımızdan su akmayacak.

Sample Image

İMKB YİBO’NUN ÇATISI YENİLENİYOR

Türkiyenin sayılı okullarından biriolan720 öğrencili kapasiteli İMKB YİBO’nun çatısının eğiminin % 11-12 olması sıkıntılara yol açıyordu. İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet DUMAN’ın uğraşları sonucunda Milli Eğitim Bakanlığımızdan bu okulun çatılarının yenilenmesi için 600.000 YTL ödenek tahsil edildi. Ağustos ayı içerisinde yapılan ihale neticesinde 310.000 YTL’ye ihale sonuçlandı. Okulun, öğrenci yurtlarının, lojmanların, yemekhaneni, spor salonunun ve çok amaçlı salonun çatılarının yenilenmesi işlemlerine 6 Eylülde başlanıldı. Yeni çatılarda eğim % 25 olarak yapılıyor. Bundan sonra inşalah çatılarımızdan su akmayacak.

Okulumuzun çatılarının yapımında emeği geçen başta İl genel meclisi Mehmet DUMAN olmak üzere herkese teşekkür ederiz. Haber Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü İnternet Sitesi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar