12 Nisan 2024 Cum

Akkuş YIBO Ordu İli Birincisi

Ordu Milli Eğitim Müdürlüğünce Düzenlenen, İlköğretim Okulları arasında güreş müsabakasında Grekoroman Dalda Akkuş YIBO Bölge Yatılı İlköğretim Okulu Güreşcileri Şampiyon oldu. İl Birincisi olan takımız, Samsundaki Bölge Elemelerine katılacak

AKKUŞLU ÖĞRENCİLERİN BÜYÜK BAŞARISI

AKKUŞ YIBO GREKOROMAN GÜREŞ TAKIMI

ŞAMPİYON

İL BİRİNCİSİ

 

ORDU İLİ BİRİNCİSİ

İL MERKEZİ VE 19 İLÇEDEKİ OKULLARIN KATILDIĞI MUSABAKADA

AKKUŞLU GÜREŞÇİLER MİNDERDE ŞAHLANDILAR

ORDU  MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜN İLKÖĞRETİM OKULLARI ARASINDA DÜZENLEDİĞ GÜREŞLERDE BİRİNCİ OLAN TAKIMIMIZ, BÖLGE ELEMELERİNE KATILMAK ÜZERİ YAKIN BİR TARİHTE SAMSUNDAKİ MUSABAKAYA KATILACAKTIR. Geniş bilgi ve resimler çok yakında sitemizde yayınlanacaktır. TEEBRİKLER ŞAMPİYON TAKIMIMIZ. TEBRİKLER AKKUŞ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ, AKKUŞLULAR ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERİMİZ İLE GURUR DUYUYORLAR. Yarın serbest güreşlerde yapılacak olan müsabakada iyi dereceler bekliyoruz. Akkuşlu Öğrenciler geliyorrrrrrrrrrr. Akkuşlu güreşçiler geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. (Özel bir not: Sedayi Öğretmenim ne kadar çok seviyorsun öğrencilerini, bu heycanını bu sevgiyi, sesindeki heycanını tüm Akkuşluların görmesini ve duymasını isterdim.)

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. AKKUŞUMUZ,ZATEN ORDUMUZUN VE HATTA KARADENİZİN EVET KARADENİZ BÖLGESİNİN RAKIMI EN YÜKSEK İLÇESİ,ŞEHRİDİR.BÖYLE YÜKSEK YERDE BASINÇDA YÜKSEK OLDUĞUNDAN İNSANLARIMIZIN VE ÇOCUKLARIMIZIN CİĞERLERİ DAHA DAYANIKLI,ORMANLARIN BOLLUĞU NEDENİYLE VÜCUTLARI DAHA SAĞLIKLI VE ATILGAN HELE İYİ BESLENİYORSA DAHA GÜÇLÜ OLACAKLARDIR.BEN ZATEN YILLARDIR NEDEN AKKUŞTAN GÜREŞÇİ VE DİĞER SPORCULAR ÇIKMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM,DEMEKKİ İYİ VE ANLAYAN HOCA LAZIMMIŞ!..
    BU ŞARTLAR ALTINDA BAŞARININ OLMASI GEREKLİYDİ VE ÇOK İYİ OLDU.BU ONLARA VE SONRAKİLERE MORAL VE TECRÜBE OLACAKTIR.YİBOMUZUN SAMSUNDA BÖLGEDE İLK İKİYE KALIP,TÜRKİYE GENELİNDE DERECEYE GİRMESİNİ ÜMİD EDİYORUZ.HAYDİ ÇOCUKLAR GÖSTERİN KENDİNİZİ..

  2. Öğrencilerimizi,çalıştıranları ve çocuklarımızın müsabakalara katılmalarını sağlayanları tebrik ediyorum.Büyük sporcular bu yaşlarda başlayan çalışmaların sonunda yetişiyor.Benim şuanda görev yaptığım okulun beden eğitimi öğretmeni milli güreşçilerimizden Fahrettin ÖZATA.Avrupa Şampiyonu.Şuanda Dünya şampiyonluğuna hazırlanıyor.Güreşe okullar arası musabakalarla başlamış.Bumusabakalarda keşfedilmiş.Gelecekte inşalalh Akkuşmuzdan da bir milli güreşçimiz çıkar.Yetenekli ve kabiliyetli çocuklarımıza sahip çıkalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar