23 Şubat 2024 Cum

Akkuş PTT Binasının Dış Cephesi Ne Zaman Tamir Edilecek

Akkuş İlçesinin İmajına zarar vermeye hiç bir kurumun ve kişinin hakkı yoktur.

Sample Image

AKKUŞ KAYMAKAMLIĞININ, AKKUŞ BELEDİYESİNİN, AKKUŞ DEVLET HASTANESİNİN

AKKUŞ ZİRAAT ODASININ, AKKUŞ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN,

AKKUŞ ORMANCILIK KOOP. NİN VS GİBİ KURULUŞLARIN BAŞARILI ÇALIŞMALARINA

NE YAZIK Kİ AYAK UYDURAMAYAN KURUMLARDA İLÇE DE BULUNMAKTADIR.

BU KURUMLARI SİZLERE ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

BU HABERİMİZDE

AKKUŞ PTT BİNASI VAR

En az 3 senedir takip ediyoruz. Akkuş PTT binasının dış cephesi ve özellikle dış merdivenler ile giriş katın dış cephesinin hali içler acısı, her sene yeni bir ümitle gidiyoruz, belki bu sene yapılmıştır. Ama 3 senedir tık yok.

Konu ile ilgili başka bir gelişmeyi de sizlere aktarmak istiyoruz. PTT Genel Müdürlüğünde görevli bir Akkuşlu kardeşimiz İldeki PTT şubesi idarecileri ile görüşüyor ve binanın dışı ile iç dizayn yapmak üzere ödenek gönderilmesinde yardımcı olabileceğini iletiyor. Aldığı cevap ise, Bina değişecek, başka bir binaya taşınacağız. Onun için gerek yok diyor. Bu teklif yapılalı tahmini 3 seneye yakın bir zaman geçti. Akkuşlu, Akkuş’a gelen ve festival nedeni ile ilçeye gelen yüzbinler. Sayın yetkilinin bina değişecek, sözünü bilmez. gördüğüne bakar.

Akkuş İlçesine, Akkuş PTT şubesine binanın özellikle dış görünüşü hiç yakışmıyor. PTT yetkilisi yardımları halen kabul etmiyor. Para kazanan ve kar eden kuruluş olduğu halde halen binayı tamir etmiyor ise, Sayın Akkuş Belediye Başkanım, lütfen bir kez de siz şansınızı deneyin ve PTT binasının merdivenlerini ve giriş kat dış cephesini olsun tamir ederek boyayın lütfen, Bu işler o kadar zor mu Allah Aşkına,

İlçenin imajına zarar vermeye hiç bir kuruluşun ve kişinin hakkı yoktur.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar