26 Mart 2023 Paz

Akkus Neden Hak Ettigi Hizmeti Alamiyor

Hep Akkuş’a Bakarak Hizmet Neden Yeterince Gelmiyor Dedik. Birde Akkuş ve Köylerinden Bakalım Hizmet Neden Yeterince Gelmiyor. Öz Eleştiriye Varmıyız

20.jpg

AKKUŞ İLÇESİ VE KÖYLERİ HAK ETTİĞİ HİZMETİ

NEDEN ALAMIYOR?

YADA

NEDEN VERMİYORLAR?

HİZMETİ VERMİYORLAR MI?

YOKSA BİZ Mİ ALAMIYORUZ?

ÖZ ELEŞTİRİYE VAR MIYIZ?

Şimdiye kadar çoğunlukla hep Ankara ve Ordu’dan bakarak neden Akkuş ve köylerine hizmet az gidiyor diye yazdık, çizdik, konuştuk ve herkese anlatmaya çalıştık.

Şimdi iki elimizin arasına başımızı alalım ve düşünelim. Hizmet az geliyorsa Akkuş’a, Akkuşlunun hiç mi suçu yok.

Yorum yapmayacağız, yorumu siz değerli site takip edenlerine bırakıyoruz.

Biz Akkuşlu olarak neler yapmalıyız ki, istediğimiz hizmeti alalım. Yada biz Akkuşlular olarak neler yapmadık ki, istediğimiz hizmetleri alamıyoruz.

Sizce İlçemizdeki Siyasiler, Belediye Başkanları, Muhtarlarımız, Esnaflarımız, İlçemizdeki Kamu Kurumları İdarecileri, ve Sorumlu Yöneticileri, Vakıflar, Dernekler, Odalar ve Esnaf Sanatkar Kop. Birlikleri, İnternet Siteleri, Akkuşlu Bürokratlar, Akademisyenler, İş Adamları, İşçisi, Memuru, Ahmet, Mehmet, Ayşe, fatma sözün özü Akkuşlular ve yetkili kişiler, hizmet almak için gayret gösterdiler mi? gösterdikleri gayretleri yeterli görüyorlar mı? İlçede Hizmet almak için daima birlik ve beraberlik içinde olundu mu? Şimdi sıra kendi kendimizi öz eleştiriye geldi.

Sizce Hizmet Almak İçin Neler Yapmalı? yada yapılmalı?

Düşünceleriniz haberin altına yorum olarak yazmanızı bekliyoruz.

 

Related Articles

4 YORUMLAR

  1. akkuşumuzun sorunu yaz yaz bitmez ama siyasal konuda çok zayıfız neden ilçemizde hanği partiden olursa olsun neden milet vekili sıralamalarında listenin ilk üçe giremiyoruz işte degerli akkuşumun sorunları hep geri atılıyor çünkü sesimiz ankaraya ulaşılmıyor gelelim bizim ilçemizin ileri gelen veya öyle düşünen zatlara ilçemize ne yaptıkları ortada malesef dostlar elinde madi güçü olan samsuna istanbula vs ğibi ilere güçünü imkanını akıtırsa kimse kusura bakmasın bir arpa yol alamayız sesimiz gür aklımız hür olsun

  2. ÇOK HAKLISINIZ KARDEŞİM. ÖNCE BİR AZMETMELİ, SONRA TEVEKKÜL ETMELİ DEĞİLMİ ? ASLOLAN BİZLER AKKUŞLULAR OLARAK ÜZERİMİZE DÜŞENİ BİHAKKIN YERİNE GETİRELİM,GERİSİ KENDİLİĞİNDEN ZATEN GELECEKTİR.DÜŞÜNMELİYİZ, HOP DMEYLE AĞACA ÇIKILAMIYACAĞINIDA BİLMELİYİZ.DAHASI, BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ BİKERE NETLEŞTİRMELİYİZ.HERKES BİLMELİKİ, BU AKKUŞLULAR BİRDİR,BERABERDİR, BUNLAR PARÇALANMAZ,BÖLÜNMEZ,BİRLİKLERİNİ ASLA BOZMAZLAR, BUNU HERKES BİLMELİ. VE BUNADA İNANMALI. NEDENLERİ VE NİÇİNLERİ ÖNCE KENDİ BÜNYEMİZDE NETLEŞTİRMELİYİZ. NE İSTEDİĞİMİZİ SABİTLEMELİYİZ,NERDEN ,KİMDEN NE ŞEKİLDE NE İSTERSEK SONUCA VARABİLİRİZİ NETLEŞTİRMELİYİZ. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN DOĞRU KARARLARLA DOĞRU SONUÇLAR BİZİM OLACAK İNŞALLAH SAYGILAR SUNUYORUM.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar