30.Kas.2020
ad
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. isa türkmen

  akkuşumuzun sorunu yaz yaz bitmez ama siyasal konuda çok zayıfız neden ilçemizde hanği partiden olursa olsun neden milet vekili sıralamalarında listenin ilk üçe giremiyoruz işte degerli akkuşumun sorunları hep geri atılıyor çünkü sesimiz ankaraya ulaşılmıyor gelelim bizim ilçemizin ileri gelen veya öyle düşünen zatlara ilçemize ne yaptıkları ortada malesef dostlar elinde madi güçü olan samsuna istanbula vs ğibi ilere güçünü imkanını akıtırsa kimse kusura bakmasın bir arpa yol alamayız sesimiz gür aklımız hür olsun

  Yanıt
 2. serpil

  millet uzaya giderken hatta marsta su bulurken bizim devletimiz bizim köyümüzü bulamadı.akkus ambargürgen köyünden

  Yanıt
 3. orhan güngör

  akkuşun kendi öz içinden çıkan, sorunları bilen ,akkuşta büyümüş ,konuşma ve ikna kabiliyeti yüksek bir milletvekili seçilmeli.

  Yanıt
 4. yaşar efiloğlu

  ÇOK HAKLISINIZ KARDEŞİM. ÖNCE BİR AZMETMELİ, SONRA TEVEKKÜL ETMELİ DEĞİLMİ ? ASLOLAN BİZLER AKKUŞLULAR OLARAK ÜZERİMİZE DÜŞENİ BİHAKKIN YERİNE GETİRELİM,GERİSİ KENDİLİĞİNDEN ZATEN GELECEKTİR.DÜŞÜNMELİYİZ, HOP DMEYLE AĞACA ÇIKILAMIYACAĞINIDA BİLMELİYİZ.DAHASI, BİRLİK VE BÜTÜNLÜĞÜMÜZÜ BİKERE NETLEŞTİRMELİYİZ.HERKES BİLMELİKİ, BU AKKUŞLULAR BİRDİR,BERABERDİR, BUNLAR PARÇALANMAZ,BÖLÜNMEZ,BİRLİKLERİNİ ASLA BOZMAZLAR, BUNU HERKES BİLMELİ. VE BUNADA İNANMALI. NEDENLERİ VE NİÇİNLERİ ÖNCE KENDİ BÜNYEMİZDE NETLEŞTİRMELİYİZ. NE İSTEDİĞİMİZİ SABİTLEMELİYİZ,NERDEN ,KİMDEN NE ŞEKİLDE NE İSTERSEK SONUCA VARABİLİRİZİ NETLEŞTİRMELİYİZ. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN DOĞRU KARARLARLA DOĞRU SONUÇLAR BİZİM OLACAK İNŞALLAH SAYGILAR SUNUYORUM.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ