17 Haziran 2024 Pts

Akkuş MYO’nun 18 Temmuz Günü Tercih Süresi Doluyor. Bu Güne Kadar Biriken Haberleri Bekletiyoruz. Her Akkuşlu; Öğrencilerin Akkuş’u Tercih Yapması İçin Tüm İletişim Kaynaklarını Cep Numaraların facebook’daki Arkadaşlara Akkuş MYO’nun Açıldığını Duyurmalı

Akkuş Bizim Akkuş MYO Bizim Lütfen Sahip Çıkalım

Akkuş MYO'nun

18 Temmuz Günü Tercih Süresi Doluyor.

Bu Güne Kadar Biriken Haberleri Bekletiyoruz.

Her Akkuşlu;

Öğrencilerin Akkuş'u Tercih Yapması İçin

Tüm İletişim Kaynaklarını

Cep Numaralarına,

facebook'daki Arkadaşlarına

Akkuş MYO'nun Açıldığını Duyurmalı

Son İki Gün Gayret Gösterelim

Sen Akkuşlu Hemşehrim; Allah için söyle Akkuş Meslek Yüksekokulunun Açıldığını, Bilgi Yönetimi Bölümü ile Eğitim Öğretime başlayacağını ve 40 öğrenci alacağını kaç kişiye duyurdun? Okulu tercih etmek için 18 Temmuz 2013 günü son gün, Haydi son bir gayret ile cep telefonundaki numaralara, facebook'daki arkadaşlarına mesaj yada email atarak ulaş. Şunu unutma ki 40 kişilik kontenjan dolmaz ise Okulun açılması sıkıntılı olabilir. Dolayısı ile iş işten geçmeden her Akkuşlu, her dernek ve her kişi gayret göstermeli. Herkes Akkuş Meslek Yüksekokulunun açıldığını duymalıdır. Sen Akkuşlum ben okulun açıldığını çevreme duyurdum dersen diyecek sözümüz yok. Ama konu ile hiç ilgilenmediysen. Nerede kaldı senin Akkuş sevgin. Kuru kuruya Akkuş Sevgisi olmuyor. Akkuş için, köylerimiz için elimizden gelen gayretleri göstermeliyiz. İlçemize açılan MYO için herkes destek olmalı.

Ordu Üniversitesi İnternet Sitesinde Akkuş MYO için hiç bir açıklama yapmadığı gibi, Ne Okulun telefonunu, ne email adresini, ne Müdürün adını, ne sekreterin adını, ne öğretim görevlilerinin adını, ne bilgi yönetimi bölümü hakkında bilgi vermediği gibi, öğrencilerin göreceği dersler hakkında da bilgi vermiyor. Öyle ise Ordu Üniversitesi bu olumsuzlukları devam ederken, bir de Akkuşlular gayret göstermez ise; Okulun akibeti ne olur bilemem. Lütfen ama lütfen hep beraber tüm egellere rağmen, Ordu Üniversitesinin yaptığı haksızlığa rağmen varmısınız hep beraber Akkuş Meslek Yüksekokuluna 40 öğrecinin kayıt yapması için gayret gösterelim. Akkuşlunun azminden kimsenin şüphe etmeyeceğini cümle aleme gösterelim. Akkuş'a ve Akkuş MYO'na sahip çıkma günü işte bu gündür.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar