7 Aralık 2023 Per

Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü Açıklaması

AKKUŞLU ÖĞRENCİLERE YARDIM KAMPANYASI DEVAM ETMEKTEDİR.

AKKUŞ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLAMASI

Milli Eğitim Müdürlüğü Sitemize Yaptığı Açıklamada: Milli Eğitim ile ilgili yapılan çalışmaları çok yakında sitemize göndereceklerini, Okul yapımı ile iligili çok önemli gelişmelerin olduğunun altı çizilerek, yakında yapılan hizmetlerin açıklanarak sitemize bilgi gönderileceği, Yardım Konusunda yaşanan sıkıntılardan birisi olan iletişim konusunda daha fazla yardımcı olmak için 
Öğrencilerimize yardım etmek isteyenler 0452 611 20 14 telefonunu ararsa onlara yardımcı olunacağı açıklanmıştır.
Düzenlenen yardım kampanyası için Sitemiz Yönetimine teşekkürlerini ileterek, Akkuş'u ve Akkuşlu Öğrencileri düşündüğümüzden dolayı memmun oldukları söyleyerek bazı konulara açıklık getirmişlerdir. Öncelikle Hüseyin GÖKMEN'nin yapmış olduğu yardımın biri Üniversite öğrencisi diğeri Anadolu Lisesini bu yıl kazanan ve babası hayatta olmayan iki öğrencinin hesaplarına yatırıldığını. Hüseyin GÖKMEN'e yardımalarından dolayı teşekkür edildiğini. Fakat Sitemiz ziyaretçi defterine yazılan bir yazıda amacı üzüm yemek değil bağcıyı döğmek türünden yazıya rastlanıldığını bu tür yazıların Akkuş Milli Eğitimine zarar verebileceği dile getirilerek Yardım yapacak kişilerin ve yorumlarını dile getiren kişilerin biraz daha sağduyulu olmasını arzu ettiklerini ifade etmişleridir.

Daha sonraki günlerde Öğrencilerimize yardım eden Meliha AĞCA kardeşimizin yaptığı bağışta öğrencilerimize ulaştırılmıştır.  Sayın Meliha AĞCA'ya Akkuş Milli Eğtim Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz.

İlçemize Fakülte ve Meslek Yüksek Okulu Açılması Çalışmaları Ne aşamadadır.

Bu Konuda yapılan çalışmalar hangileri ve yapılması gereken çalışmalar hangileri

Milli Eğitim Müdürlüğünün Fakülte ve Meslek Yüksek Okulu konusunda yaptığımız habere açıklık getirmesi açısından bilgi beklemekteyiz. 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar