28 Temmuz 2021 Çar

AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULU KURULMASI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLATILDI

{mosimage}

 AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULUNUN

 KURULUŞ ÇALIŞMALARINI YÜRÜTECEK İCRA KURULU

İLK TOPLANTISINI YAPTI

           Ordu Üniversitesinin kurulması ve bu bağlamda ilçemize açılması düşünülen Akkuş Meslek Yüksek Okulunun kuruluş aşamasında görev alacak olan komisyon üyelerinin tespiti ve bir ön değerlendirme yapmak için 10.10.2006 Salı günü saat 14:00 de Akkuş Belediye Başkanı Lütfi EFİL’in Başkanlığında toplanıldı.

           Toplantıya Akkuş Belediye Başkanı Lütfi EFİL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin KOCAKOÇ, AKP İlçe Başkanı İzzet KAŞIKCIOĞLU, CHP İlçe Başkanı Cemil GÖRMÜŞ,Milli Eğitim Şube Müdürü Sedayi ALTUN, Esnaf Odası Başkanı Baki TANER, Muhtarlar Derneği Başkanı İsa ÇAM ve Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müd.V. Ahmet İhsan ÇÖPOĞLU katıldı.

              Toplantıda, komisyonun, yukarıda isimleri yazılı kişilerden oluşturulmasına, yapılacak çalışmalara biran önce hız verilerek başlanılmasına karar verildi. Konu ile ilgili olarak Belediye Başkanı Lütfi EFİL, “Önümüzde uzun bir süreç vardır bu süreç içerisinde bizler ilk olarak görev alacak komisyon üyelerimizi tespit ettik.İlçemize Ordu Üniversitesi bünyesinde Mobilya Dekorasyonu,Bilgisayar ve Muhasebe bölümlerinin açılması için alt yapısıyla,fiziki şartlarıyla ve resmi prosedürler çerçevesinde hazırlıklarımızı en kısa zamanda tamamlayarak 17 Ekim 2006 Salı günü açılışı yapılacak olan Ordu Üniversitemizin rektörü sayın Prof.Dr.Ferit BERNAY’dan bir randevu talebimiz olacaktır. Kendilerine hazırlamış olduğumuz dosyamızı takdim ederek çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

                Haber: Akkuş Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müd. Ahmet İhsan ÇÖPOĞLU

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,452BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar