18 Mayıs 2024 Cts

Akkuş Meslek Yüksek Okulu ile ilgili yaptığımız haber ses getirdi

Okulun evrakı şu anda Akkuş Malmüdürlüğünde olup, çok yakında Ordu Defterdarlığına gönderilecek, buradan ise Ordu Valisine ve devamında ise Ankara Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğüne gelecek, burada imzalandıktan sonra Ordu Üniversitesi Okula Müdür Ataması yapacak.

Sample Image

AKKUŞ MESLEK YÜKSEK OKULUNUN

NEDEN HALEN AÇILMADIĞINA

İLİŞKİN YAPTIĞIMIZ HABER SES GETİRDİ

 

 Akkuş Meslek Yüksek Okulunun, 10 aydır imzalanmayan evrakının takibi için, Ak Parti Akkuş İlçe Teşkilatı Yönetimi Kurulu ve Başkanı, Ordu Valiliğine giderek, Konu hakkında bilgi almışlardır. İlçe Teşkilatının verdiği ilk bilgilerde ” Şu anda söz konusu evrakın Valilikte olmayıp, Akkuş Malmüdürlüğünde olduğu bilgisi bizlere bildirildi.

Bu bilgiye ulaşır ulaşmaz, hemen Akkuş Malmüdürlüğünü aradık. Aldığımız bilgide ” Konunun kendilerine intikal ettikten sonra, gerekli evrakların hazırlanarak Ordu Defterdarlığına gönderildiğini, aradan bir süre geçtikten sonra, yeniden değişiklik yapıldığı için evrakının ekindeki bilgi formunun, Defterdarlık tarafından kendilerine gönderildiğini, ancak, fax’ın kendilerine ulaştığının, evrakının aslının daha kendilerine gelmediğini, buna rağmen ise Malmüdürlüklerince ilgili bilgi farmunun doldurularak akşama sabaha Ordu Defterdarlığına gönderileceğini bildirdi.

Bu arada aldığımız bir bilgide ise; Ordu Üniversitesinin Ordu Defterdarlığına, Akkuş Malmüdürlüğüne yapması gereken yazışmaları yapmadığı ve bu nedenle gecikmelerin meydana geldiği bilgileri de bize ulaşan konulardır.

Şimdi zircirleme kimler ne yapmış, kimler ne kadar takip etmiş, kimler işini aksatmış, Gene dönüp dolaşıp, ilin Valisinin ve ilgili kurumların konuyu takip etmesi gerekmiyor muydu? Ordu Üniversitesi Yönetimi neden konuyu takip etmedi? Gene Akkuşlu siyasiler ve ilgili kurumlar neden konuyu takip edip, gecikmenin nedenini araştırmadı?

Bu konu sıradan bir konumuydu?

AKKUŞ İLÇESİNE BU KADAR MI ÖNEM VERİLİYORDU?

TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE ALLAH AŞKINA SÖYLEYİN

BAŞKA AKKUŞ VARMI?

ŞİMDİ SORUMLU HERKES KENDİ KENDİNİ
 
BİR KEZ DAHA SORGULASIN?

 

Related Articles

2 YORUMLAR

 1. BU SORUYLA İLGİLENEN VE TAKİBİNDE OLAN ARKADAŞIM GERÇEKTENDE ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN ELLERİNE SAĞLIK TEŞEKKÜR EDERİM SANA BEN BAŞKA AKKUŞ GÖREMİYORUM AMA NEDENSE SEBEBİNİDE ANLAYAMIYORUM İNŞALLAH ÇÖZÜLECEKTİR İYİ HABERLERİNİZİDE BEKLİYORUM AKKUŞ İÇİN BEN ÇOK GEZERİM BAKIYORUMDA ORDU İLİNİN İLÇELERİNDE EN GERİYE KALMIŞ İLÇE SADECE AKKUŞ O NEDENMİ HERKES ÇOK İYİ BİLİYORBİR ŞEY SÖYLEMEYE GEREK YOK BU MİLLETİ KIŞKIRTIP YOLA DÖKMELİMİ ORDUDAN AYRILMAK İÇİN TOKSA SAHİP ÇIKSINLAR İSTİYORUZ KİMSELER KİMSEYLE ALAY VE DALGA GECMESİN ARTIK HERKES AKILLANDI TEŞEKKÜRLER SAYGI İLE SELAMLIYORUM

 2. Sevgili ihsan bey demek ki biz siteler olmasa her şey karanlıkta kalacak
  Bu kadar önemli bir evrakı bu kadar bekletmenin manasının altında ben başka bir şey ararım
  Birileri o bölgelerin kalkınmasını istemiyor
  İstemiyor gelişmesin
  Halkın gözü acımlasın
  Rant bizde kalsın diyenlerin dünyası orası
  Yazık sizlerin adına üzülüyorum kiracı olduğumuz şu yalan dünyada sadece kendinizi kandırıyorsunuz&.

  Haydı ihsan abı bastıralım bu seferliye yapılan okulun spor salonu nerde diye bu kadar büyük okulu spor salonu olmazmı &&.
  beldemize 4 yıl önce merkeze düşenmek için gelen parke yol taşı fiyatının cok cok üstüne satanlar kımler
  rant kımlerde

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar