26.Eyl.2020
ad

Yazar hakkında

14 Yorumlar

 1. selma

  öncelikle hayırlı olsun dileklerimi sunarım 2008 össdemi eğitim ve öğretime başlayacak yoksa 2007demi öğrenci almaya başladı eğer 2008de öğrenci ilk kez alınacaksa bende tercihlerim arasında akkuşu kullanacağım

  Yanıt
 2. KIZILELMALI CEMİL IŞIK

  Öncelikle akkuş halkına vede civar köylere hayırlı olsun evet beyler o hayırlı olsun kelimesini öyle içtenlikle yazmak istedimki yazarkende içim kıpır kıpır etti çünki ben bir akkuşlu olarak gururluyum huzurluyum evet akkuşumuzda bu zamana kadar yapılmayan çok güzel şeyler yapılıyor takip ediyorum bunları yapanlarada teşekkürlerimi iletiyorum üniversitemizin yani yüksek meslek okulumuzu akkuşa taşıyan emeği geçen başkanımız LÜTFİ EFİL BEYE SİTE YÖNETİÇİLERİNE AKKUŞLU BÜYÜKLERİMİZE AYRICADA AKKUŞLU VEKİLİMİZ SAYIN MUSTAFA HAMARATA VE EMEGİ GEÇEN tüm insanlara cani gönülden teşekkürlerimi arz EDERİM unutmadan şunuda ifade edyim LİSELERİMİZ OLSUN diye düşünüyorum TEŞEKKÜRLER AKKUŞ TEŞEKKÜRLER ÇOK ŞEYE LAYIKSIN

  Yanıt
 3. huseyın çamoğlu

  oncelıkle tesekkur eder bu buyuk basarısından dolayı akkuşlu sıyaset adamlarını kutlar calışmaların da basarılar dılerım zaten baskada soylenecek bır sey kalmadıgını dusunuyorum bu akkuş ilcesi icin cok onemlı bır çalişma

  Yanıt
 4. Ali DEMİR

  Alınan bu başarılar bizi kesinlikle rehavete kaptırmamalı bundan sonra amaç altyapı olan ANADOLU LİSESİ olmalı Emeği geçenlerden Allah Razı olsun

  Yanıt
 5. hakan k.

  emegi geçen herkese saygılarımı sunuyorum bizim mahrum kaldıgımız imkanlardan en azından şimdiki kardeşlerimiz faydalansın akkuşla ilgili böylece sevindirici haberler aldıkça insan seviniyor.akkuşumuz ve akkuşlumuz daha iyilerine layık.

  Yanıt
 6. garibpğlu sülalesinden abdull

  ben akkuş lisesi 11/b sınıfı 548 nolu tm öğrencesi abdullah sevindik hepimiz için hayırlı olacağını düşündüğümüz yüksek okul benim ve arkadaşlarım için çok iyi olacak imkanı olmayan arkadaşlarım burada devam edbiliri ama biz 11/b sınıfı olarak bilgisayar ve öğretmenlik bölümünü istiyoruz.eyer yorumu okuduysanız liseleri ziyarette bulununuz öğrencilerin görüşlerini alın hangi bölüm olması için.akkuş böyle giderse eskisinden daha iyi olacak ben turizim okumak istiyorum önce akkuşta yaz turizimin geliştereceğim bununla ilgili projelerim var yakında düğün salonunda projemi ve arkadaşlarımın da hazırladığı projeleri de akkuş halk9na ve yetkili kuruluşları sunacağım tşk ederim başarlıarınm devamı dileyiyle

  Yanıt
 7. turgay kıyaklı

  yüksek okul açılmasında, başta belediye başkanımız sayın lütfi efil’e ve tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Yanıt
 8. REFİL

  Belediye Başkanımızı kutluyorum. Yüksekokul ilçemize hayırlı olsun

  Yanıt
 9. tülin türedi

  selamün aleyküm
  eee akkuşa da bu yakışır inşallah memleketimiz için en hayırlısı olur umuyorumki okumak için gelen öğrencilere akkuş halkı kendi evladına gösterdiği muameleyi gösterecek onları kendi evlatlarından ayırmayacaktır….
  emeği geçen herkesten Allah razı olsun..

  Yanıt
 10. Nihat GÜL

  Akkuşımuza yüksekokulun açılmasında başta Belediye Başknımız Sayın Lütfi EFİL,e ve emeği geçen herkese teşekkür edrim.

  Yanıt
 11. yahya güngör

  Akkuşa Hayırlı olsun. Belki çoğu kişi için bir anlam ifade etmeyebilir ama YÜksek okulun faydaları zamanla daha iyi anlaşılacaktır. Akkuşun ekonomik ve kültürel hayatına katkısı büyük olur diye düşünüyorum.

  Bu sevinci gurbet elden yaşamak daha da artırıyor Akkuşa olan özlemimizi.

  Ayrıca gurbetciakkuslu.com olarak canın gönülden destekliyor tüm gurbetcilerimizi de destek vermeye çağırıyoruz.

  Belkide Akkuş bu gibi güzel gelişmelerle makus talihini yenebilir.

  Herkese selamlar.

  Yanıt
 12. Mustafa TETİK

  Akkuşumuza hayırlı olsun.Yüksekokul ilçemize yeni bir hareketlilik getirecek ve ilçemizin kalkınmasında önemli rol oynayacaktır.Bu başarının arkasında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.
  İlçemizin mevcut potansiyelerini harekete geçirecek bölümler açılırsa daha faydalı olur kanaatindeyim.Örneğn Dağcılıkla ilgili.orman ürünleri ile ilgili bölümler faydalı olacaktır.

  Yanıt
 13. Kaya

  Akkuş için büyük bir fırsat olarak güzel bir olaydır.Emeği geçen herkese başta Akkuş Belediye Başkanı Sayın Lütfi EFİL olmak üzere Milletvekilerimiz Eyüp FATSA ve Mustafa HAMARAT’a çok TEŞEKKÜR ederiz.

  Yanıt
 14. ayhan

  Akkuş için tarihi bir olaydır.Emeği geçen herkese,başta belediye baikanımız lütfi Efil olmak üzere milletvekillerimiz Eyüp FATSA ve Mustafa Hamarata çok teşekkür ederiz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ