21 Haziran 2024 Cum

Akkuş Kurultayına Katılan Bayanlarımızı TEBRİK EDİYORUZ

Akkuşlu Bayanlarımız, kurultaya katılmamakla bizleri hayel kırıklığına uğratmışlardır.

Sample Image

3 AKKUŞ KURULTAYINDA AKKUŞLU BAYANLARDA YER ALDILAR

BAYAN KATILIMCILARIN AZ OLDUĞU TOPLANTIYA

SİTEMİZ GENEL SEKRETERİ Sevinç ÇAM

Üst Danışma Kurulu Üyemiz Avukat Dursune KAYA

Sitemiz Köşe Yazarı Sevda ÇAM

Sitemiz Yapımcılarınan İhsan ÇAM Annesi (Kaynanası) Zülal KAYA

3. Akkuş Kurultayına Katılmışlardır.

Site Yönetimi olarak, Kurultaya katılan bayanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. 4 Bayan bu özverili davranışları ile Akkuş İlçesi Kurultay Tarihine İsimlerini yazdırmışlardır.

Keşke keşke keşke Akkuş İlçe Merkezi ve Köylerinden de toplantıya katılan Akkuşlu ve Akkuş ilçesi ile köylerinde ikamet eden bayanlarımızda katılsaydılar. Herhalde Akkuşlu bayanlarımızın, İlçemizin ihtiyaç duyduğu hizmetlere herhangi bir ihtiyaçları yok demek ki, Yada hizmet konularında herhangi bir dertleri yok demek ki, Ancak kurultaydan bir gün sonra Akkuş Meydanında Nerdeyse Erkeklerden çok bayanın eğleneceye katıldığını gördük. Bir sonraki gün ise onlarca bayanın güreşleri izlemeye gittiğini gördük. Sağ olsun buralara katılım ile bizleri gururlandırmışlardır. Ancak, keşke kurultaya katılıp öyle eğlenceye katılsaydılar. Bizim gibi çok farklı konuların varlığının olduğunu göreceklerdi ve kabul edeceklerdi. Neyse tüm hanımefendilerimize saygılarımızı sunuyoruz.

Bir sonraki kurultay ve toplantılara çok fazla bayanın katılacağına inanıyoruz. Çünkü gene inanıyoruz ki Akkuşlu Bayanlar hakları olan bir hizmeti elde etmek için erkekleri aracı kullanmazlar, kendileri de aracı kullanmadan hakkı oldukları hizmetleri istemesini bilirler.

Sample Image

Sample Image

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar