16 Haziran 2024 Paz

AKKUŞ KÖYLERİNDEN HABERLER

Film Gibi Yaşam Mücadelesi

Akkuş İlçesine bağlı Tuzak Köyü Ortacüre Mahallesinde bulunan Demir Ailesi, Türk filmlerine konu olabilecek bir yaşam mücadelesi veriyor ve hayırsever vatandaşlardan yardım eli bekliyor.

Evin büyük oğlu olan Mehmet Demir, Doğulu bir kızı sevdi ve kaçırarak baba evi olan Tuzak Köyüne getirdi. Çok geçmeden iki aşığın izini bulan kızın ailesi 5 Bin YTL başlık parası karşılığında işin tatlıya bağlanabileceğini söyledi. Ailenin elinde ise sadece bir fındık bahçesi vardı. Fındık bahçesini satan Demir Ailesi, Kızın ailesine 5 Bin YTL vererek olayı tatlıya bağlarken, ellerinde avuçlarında sadece harabe bir ev ve ahırdaki bir baş inekleri kaldı.

Gelişen olaylardan sonra Baba Hasan Demir aylardır yemedi içmedi ve 50 kiloya kadar düştü. Eşi Taliye Demir Eşini birkaç kez hastaneye götürdü ama hiç bir sonuç alamadı. Görüşlerini aldığımız Baba Hasan Demir yataktan hiç kalkmazken, “Bana ne olur sahip çıkın. Ben tedavi olup çalışmak ve aileme ekmek getirmek istiyorum” derken, Eşi Taliye Demir ise “Lütfen bize sahip çıkın yardımcı olun” dedi. Haber: Ünye Hizmet TV. İnternet Sitesi

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar