22.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. murat kuru

  Sayın M.ALİ KURU
  Yaptığımız ve yapmayı hedeflediğimiz çalışmalarımızla ile ilgili yorumlarınızı okudum saygılar sunuyorum. Ziraat Odası olarak mevzuatları dahilinde çiftçilerimize hangi alanlarda faydalı olmamızı istersiniz bu konuda açıklama yapmanızı bekliyorum.
  Saygılarımla
  Ahmet KAYA
  Yönetim Kurulu Başkanı

  Yanıt
 2. İhsan ÇAM

  Son zamanlarda Ziraat Odasının çalışmalarını büyük bir beğeni ile izliyorum. Başkanımızın ve personelini gayretli çalışmalarına, birde Meclis Başkanı ve Meclis üyelerinin gayretleri eklenince, Hükümet desteği de tam olan Ziraat Odasının bu başarılarının daha da artacağına inanıyorum. Bu başarıları taktir ediyorum ama, bu birliktelik ve beraberlik bu beraberliğe çiftçilerinde desteği olunca neler olmaz ki? İl ve bölgede birinciliği olan odamızın ülke genelinde başarılarının daha da fazla olacağına inanıyorum. Ayrıca Sitemiz ile çalışmalarını paylaştıkları için Ziraat Odası Başkanı, Meclis Başkanı ve tüm çalışanlara teşekkürlerimi iletiyorum. Desteklerimizi iletiyoruz

  Yanıt
 3. m kuru

  hepsi güzel hedefler,uygulamaya geçin bir eser görelim hep basit menfaatler peşinde koşmayalım,gözle görülür bir faaliyetiniz olsun..

  Yanıt
 4. yılmaz

  Bizim memlekette toprak verimi iyi ama ekim alanları kısıtlı. Bence organik tarıma önöm verilmeli bunun alt yapısı hazırlanmalıdır. Ve de halka bu iş için eğitim verilmeldir. Özellikle ceviz ve fasulye ile ilgili yatırım yapılmalı. Saygılarımla.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ