19 Ekim 2021 Sal

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ
Ülkemizin hemen hemen her il, ilçe ve köyüne ait bir internet sitesi var. Burada gaye yerel tanıtım. Bu sitedeler daha çok gurbette yaşayanlar tarafından açılır ve bulundukları yeri tanıtmaya çalışırlar.

 

Aslına bakarsanız bu bir hasret gidermedir. Ne gariptir ki yerlilerin böyle bir çabası yoktur. Aslına bakarsanız derdi yoktur. Sabah evinden çıkar, akşam evine gider. Eh memleket de değişmediğine göre başka şeye lüzum yok.

 

Kısaca bir yerin tanıtımı öyle veya böyle gurbettekilere kalıyor. Aslına bakılırsa iyi bir hizmet. Bu gibi sitelere yardımcı olmamız lazım. Herkes elinde bulunan bilgi ve belgeleri varsa fotoğrafları, güncel haberleri site yöneticilerine göndermek lazımdır.

 

Yaklaşık 2012 senesinden beri Akkuş İnternet Sitesi yazarlığı yapmaktayım. Biz de elimizden geldiği, aklımızın erdiği kadar bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Hem siteye bir katkımız oluyor, hem de gücümüz kadar vefalı davranmış oluyoruz. Ne de olsa bir yılımız geçti Akkuş’ta ve kalıcı dostluklarımız oldu. Unutmadığımız hatıralarımız oldu.

 

Akkuş İnternet Sitesi yenilendi. Eh her yenilik biz yaşlılar için biraz güçlük anlamına geliyorsa da mesele kısa zamanda çözüme ulaştı. Biz de kaldığımız yerden devam ediyoruz. Herkesi Akkuşlu hemşerilerimizi Akkuş İnternet Sitesine katkıda bulunmasını istiyoruz.

 

Akkuş bizim gönül tarihimizde önemli yer tutar. Unutmamız mümkün değil. Belki her geçen süre yeni gelenler bizi tanımayacaktır ama olsun. Biz bir kere sevdik. İnsan sevdiği şeyden vazgeçer mi? Vazgeçerse ona sevgi denir mi?

 

Akkuş İnternet Siyesi yenilenerek çalışmalarını bir adım daha öteye taşımıştır. Ben beğendim. Belki zaman içinde kendilerinin uygun görmesi halinde yeni değişikler yapabilirler. Dünya yerinde durmuyor. Gelişmenin değişmenin bir sınırı olmaz.

 

Akkuş İnternet Sitesi yöneticilerini tebrik eder, çalışmalarında gayret ve başarılar dilerim.

 

Daha güzel günlerde buluşmak üzere bütün Akkuşlulara selam ve hürmetlerimi sunarım.

Zeki ORDU

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,459BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar