20 Nisan 2024 Cts

Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi Damyeri Mahallesi Misafirhanesinin İnşaatının Yapılmasında Oradaydı

Akkuş İnternet Sitesi Yönetimi

Damyeri Mahallesi Misafirhanesinin

İnşaatının Yapılmasında Oradaydı

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Yönetimi imkanlar dahilinde Akkuş’un Beldelerini, köylerini ve Mahallelerini gezdi. İzlenimlerini zaman zaman haberler yaparak sizlere duyurdu.

20 senedir yayında olan sitemizde aynı zamanda da bir arşiv oluştu. Aradan zaman geçince sizleri geçmişe götürüp, hatırılar ile başbaşa bırakmak arzu ile sık sık geçmiş yıllara ait fotoğrafları yayınlıyoruz.

Arşive bakarken bu defa belki 8 sene öncesi belki 10 sene öncesinde çekilen fotoğrafı sizlerle paylaşıyoruz.

Damyeri köyünü ziyaret ederek gerek dostlarımız ile görüşmek gerek ise köyün insanları ile tanışmak gerek ise köyün güzelliklerini sizlere sunmak için yaklaşık 8 yada 10 sene öncesinde; Öncülüğüne Mehmet KÖSE Kardeşimiz ve arkadaşlarının yaptığı Damyeri Köyü Misafirhanesinin inşaatını gezerek incelemelerde bulunmuştuk. O gün anısına da bu fotoğrafı çekmiştik.

Yayınlanan bu fotoğraf ile tüm Damyeri Köylülerine sevgi ve selamlarımızı sunuyoruz. Sıcak kanlığınızı ve hoş sohbetinizi unutmuş değiliz. Mehmet KÖSE ve arkadaşlarının köyleri için çalışmalarını ve misafirhane yapmak için büyük çaba harcadıklarını yakinen biliyoruz. Bu vesile ile kardeşlerimizi bir kez daha kutluyoruz Damyeri köyüne Misafirhane kazandırdıkları için. İlk fırsatta tekrar Damyeri köyüne gitmek o güzellikleri ve manzaraları tekrar görmek istiyoruz. Erol Komutanım seni de selamlıyoruz. Necdet Ağabeyi de selamlıyoruz. Tüm dostlara selamlar. Sık görüşemesek te hani derler ya Kalplerimiz bir.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar