21 Temmuz 2024 Paz

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ OLARAK GÜNDEM GAZETESİNİN BAŞLATIĞI KAMPANYAYI DESTEKLİYORUZ

 {mosimage}{mosimage}

Ünye-Akkuş-Niksar Karayolu İçin İmza Kampanyası

Ünye’den başlayıp Akkuş'tan geçerek Tokat'ın Niksar İlçesi'ne ulaşan karayolunun iyileştirilerek daha iyi şartlarda ulaşım imkânı vermesi için Gündem Gazetesi tarafından imza kampanyası başlatıldı.

Ünye'de yayın hayatına devam eden Gündem Gazetesi öncülüğünde başlatılan imza kampanyasına vatandaşların yanı sıra özellikle, belirtilen güzergahta yolcu taşımacılığı yapan şoförler büyük destek verdi. Ünye İlçe Stadı'nın önünde Niksar Caddesi üzerinde imza kampanyası için kurulan standa ebeveynlerinin yanında gelen çocuklarda imza attı. Yediden yetmişe destek gören ve imza standının arkasına asılı afişe yazılı “Ünye'mizin Geleceği İçin Bir İmzada Siz Atın” sloganı ile devam eden kampanyanın 10 Şubat 2007 tarihinde saat 17.00'da sona ereceği belirtildi.

Kampanyaya destek verenler, Ünye'yi İç Anadolu Bölgesi'ne bağlayan yolun özellikle Ünye ile Akkuş İlçesi arasında 60 kilometrelik kısmının dar ve bozuk olduğunu ifade etti. Davul-zurna eşliğinde yürütülen kampanyanın ilk gününde bazı siyasi parti ilçe başkanları da kampanyaya destek verenler arasında yer aldı. Bu yol güzergahında 6 beldesi bulunan Ünye ile yakın ilçelerin, karayolunda iyileştirme yapıldığında ekonomisinde gelişeceği vurgulandı.

30 binin üzerinde imza toplanması hedeflenen kampanyada, toplanan imzaların Başbakan Recep Tayip Erdoğan ve iktidar ve muhalefet partilerin milletvekilleri ile elden iletilerek destek isteneceği bildirildi. Haber Ünye Hizmet Tv. İnternet Sitesi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar