21 Şubat 2024 Çar

Akkuş İnternet Sitesi Köşe Yazarı Mustafa TETİK

Eğitimci, Tarihci, Okul Müdürü, Akkuş İlçesi Köyünde Doğmuş, Akkuş İlçesinde Hizmet Yapmaktan şeref duyuyor. Akkuş ve Beldeleri ile köylerinin sorunlarını yakınen biliyor.

Öğretmen Mustafa TETİK

Kızılelma İlköğretim Okulu

Okul Müdürü

AKKUŞ İNTERNET SİTESİ KÖŞE YAZARI

Sitemiz Köşe Yazarları Kadrosuna Yeni Katılan Öğretmen Mustafa TETİK, Akkuş Çukurköy Hayatyanı Mahallesi doğumlu olup, Tarih Bölümünü (lisans) bitirmiş olup, Bitlis iline, Öğretmen olarak ilk ataması yapılmış, buradaki zorunlu hizmet süresini bitirir bitirmez, doğduğu büyüdüğü ilçesine tayin istemiş olup, şu anda Kızılelma İlköğretim Okulunda Okul Müdürü olarak görev yapmaktadır. Babası Cabbar TETİK  ( Akkuş Belediyesinde Görevli ) gibi Mustafa Öğretmende Akkuş ilçesinde ve Akkuşlulara hizmet yapmayı tercih etmiştir. (Keşke aynı duygular içinde Doktorlarımız ve diğer mesleklerdeki kişilerde olsa)

Mustafa Öğretmen, Cukurköy Cingilli Camii Minaresinin yapılması aşamasında bizzat minare inşaatında çalışmıştır. Çukurköyün gelişmesi ve Ortak kullanımdaki yerlerin bakımı onarımı için halen de canla başla çalışmaktadır.

Sitemiz köşe yazarlığını teklifini edince "Akkuş internet sitesinde ve site ekibi ile çalışmaktadan gurur duyarım. Her zaman takipcisi olduğum sitenin köşe yazarlığı görevini severek kabul ediyorum. İnşallah Akkuşlulara ve tüm insanlarımıza faydalı çalışmalarımız olur." diyerek site ailemize katılmıştır.

Öğretmenim TETİK, aramıza hoş geldin. Sizlerle sitemiz çok daha başarılı hizmetlere imza atacaktır.

Related Articles

8 YORUMLAR

 1. Dışarıdan gelipte Akkuş’ta çalışan öğretmenler olarak bizlerde bu güzel siteyi hergün yakından takip edip yazarlarımızın değerli yazılarını okur ve gerektiğinde yorum ve eleştirilerimizi yazarız.Sayın Mustafa TETİK hocamla beraber çalışmak gerçekten bizler için bir şans.Biz onun bilgi,tecrübe ve görüşlerinden faydalanıyoruz.Siz Akkuşlularında onu ve yazılarını takip etmenizi tavsiye ederim.Çünkü eminimki ileride bir gün çok sevdiği Akkuş’u için daha önemli mevki ve yerlerde hizmet edecek.Onu daha yukarılarda görmeye hazırlanın,takip edin ve görün.Yazarlığın hayırlı olur inşallah Mustafa Hocam.

 2. Geniş bir aileyiz aslında burada.www.akkusilcesi.com ailesi…
  Gencimizle,yaşlımızla,anamızla,babamızla,hayallerimiz,gerçeklerimizle hep buradayız.
  Hocam yazar kadromuzda sizleri de görmekten mutluluk duymaktayıız.

 3. tüm akkuşlulara selamlar ben bir kızılelmalı olarak kızılelmada görev yapan mustafa hocamı tebrik eder site yazarlığın da başarılar dilerim yazacağı yazıları itina ile takip edeceğim ümid ediyorum ki insanımıza çok faydalı olacak ve ufkumuzu açacak şeyler yazacaktır bu konuda sonsuz güvenim vardır. mustafa hocama ve diğer yazarlarımıza başarılar dilerim

 4. Beldemizizdeki Okulumuzun Çok Değerli Müdürünü sıkca takip ettiğimiz adeta yerel gazete durumunda olan “Akkuş İlçesi Sites” inde köşe yazarı olarak görmek bir Kızılelmalı olarak bizleri gururlandırmıştır. Akkuşluların günü birlik takip ettiği sitede biri Kızılelmalı, diğeri Kızılelmada görev yapan iki tane köşe yazarı olması bu siteyi Kızılelmalıların daha çok takip etmesi anlamına gelir.
  Mustafa Hocam tam bir hizmet eri olduğunu her alanda göstermektedir. Kızılelmadaki başarılı çalışmalarına ilçe genelinde de başarılar ekleyecektir. Karda yürüyen adam gibi çalıştığı alanlarda iz bırakacağına eminim. Sayın Müdürüme Çalışmalarında başarılar dilerim.

 5. MEMLEKETİNE HİZMET ETMEK İÇİN ÇIRPINAN İNSANLAR GÖRDÜKÇE ÇOK DUYGULANIYORUM.MUSTAFA BEY DE BU İNSANLARIN EN KALİTELİLERİNDENDİR.HOCAM KANAATİMİZ ODUR Kİ İNSANLAR İZLER BULMALI VE GEÇERKENDE İZ BIRAKMALIDIR.HER İLÇEYE HER BELDEYE SENİN GİBİ ÖĞRETMENLER LAZIM.(BU KANUDA NELER YAPABİLİRİZ SORUSUNU İNSANLAR SIKÇA DÜŞÜNÜP TARTIŞMALI)
  SAYGILAR SUNUYORUM….
  ABDULLAH BÜTE
  KIZILELMA OKULU ÖĞRETMENİ

 6. değerli abiciğim sitemize yazılarınla ve eğitimci kimliğinle biliyorumki renk katacaksın yeni görevinde basarılar dilerim allah utandırmasın hayırlı olsun

 7. HAYIRLI OLSUN MUSTAFA ABİ.AKKUŞ’UN BU GÜZEL SİTESİNDE SENİN YAZILARINI GÖRMEK GERÇEKTEN GÜZEL OLUR.AKKUŞ SİTESİ İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPACAĞINA İNANIYORUM.TEBRİK EDİYORUM.SENİ SEVEN YİĞENİN MUHAMMED GÜMÜŞ.MUSTAFA ABİ SANA VE TÜM AKKUŞA SELAM.

 8. İlçemize ve yöremize olan hizmet etme anlayışınızı yakinen bilen birisi olarak sitede yazma kararınızı isabetli buluyor ve sizi kutluyorum.
  Dünayın gittikçe globelleştiği günümüzde hızla gelişen küresel bilgilenme ve dayanılmaz iletişim ağı sayesinde insanlar birbirlerinden olabildiğince faydalanmak istemektedirler.
  Ancak dünya globelleşirken toplumu oluşturan bireyler bencilleşmeye başladılar. Bu yüzden dünyada olup bitenler hepimizin ortak kaygısı ve ortak paydası olması gerekir.
  Site yazarlığı konusunda aldığınız bu karar için çok sevindim. Tekrar kutlarım. Hayırlı olsun. Başarılar dilerim. Aramıza Hoşgeldin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar