24 Mayıs 2024 Cum

Akkus ilcesinin Gündemi, Bu tür konular olmamali

Akkuş İlçesinin Asıl Gündemi, Artık her yerde dile getirilmeli

14.png
 AKKUŞ İLÇESİNİN GÜNDEMİ BU TÜR KONULAR OLMAMALI

Uzun Zamandır Uzak Kalmaya Çalıştık. Ancak, Onlarca kişinin konuştuğu bir konuyu göz ardı etmenin doğru olmadığına karar verdik. Herkes Akkuş ve Köylerine hizmet derken, bazı kişiler hangi işlerle meşgul acaba? Aslında bu tür konulara yer vermiyoruz. Ama uzun zamandır da Akkuş gündemini meşgul eden konuya çok fazla duyarsız kalamazdık… Seçilmişler ve Atanmışların bazıları, bakın son günlerde Akkuş İlçe sınırları dışına aşan hangi konuyu sık sık gündeme getiriyorlar.

HER SENE ON BİNLERCE ÖĞRETMENİN, EMNİYET PERSONELİNİN VE GÜMRÜK PERSONELİNİN ROTASYON İLE ATAMALARI YAPILIYOR. AYLARCA GÜNLERCE KONUŞULMUYOR. ANCAK, AKKUŞ İLÇESİNDE BİR ATAMA-TAYİN KONUSU, NE YAZIK Kİ BİZİM BİLGİMİZ DÂHİLİNDE 4 AYDIR KONUŞULUYOR. HER GEÇEN GÜNDE, DAHA DA ARTARAK AKKUŞ GÜNDEMİNİ MEŞGUL EDİYOR. TOPLANTILARDA, YEMEKLERDE, ORDU, ÜNYE, ANKARA VS. DEĞİŞİK ORTAMLARDA KONUŞULUYOR. SİTE YÖNETİMİ OLARAK BİZİM BU KONUYA TARAF OLMA GİBİ BİR NİYETİMİZ YOK. BİZİ İLGİLENDİREN YÖNÜ İSE,

AKKUŞ İLÇESİNİN GÜNDEMİ

GÜNDEMİMİZDE BU KONULAR OLMAMALI, ULAŞIM-SAĞLIK, YATIRIM – TURİZM – AKKUŞ BİRLİK VE BERABERLİĞİ OLMALI, YÜZ BİNE YAKIN AKKUŞLUNUN ÖZELLİKLE AĞUSTOS AYINDA AKKUŞ İLÇE MERKEZİ VE KÖYLERİNDE OLACAĞI DÜŞÜNÜLEREK, EN AZINDAN TÜM YOLLARIN BAKIMI YAPILMALI, EN AZINDAN SİLİNMELİ, GURBETÇİLER İLE AKKUŞ İLÇESİNDE YAŞAYANLARIN KAYNAŞMASININ DAHA ÇOK NASIL SAĞLANABİLİRLİĞİ GİBİ KONULAR KONUŞULMALI.

 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. Sayın site yönetimi!!! Kara Kare akkuş ilçesi fotoğrafları demişsiniz. Akkuş ilçesi sadece akkuşlumun tabiri ile fabrika tarafı denilen yerden otogara kadar ibaret değildir. Ve sadece tek bir köyün fotoğrafına rastladım. Neden?

    SİTE YÖNETİMİ: ADINIZI VE SOYADINIZI YAZARSANIZ SEVİNİRİZ. YAZINIZDA NE DEMEK İSTEDİĞİNİZİ ANLAYAMADIK. SİTEMİZDE AKKUŞ İLÇESİNİN TÜM KÖYLERİ İLE İLGİLİ RESİMLER MEVCUTTUR. BİZDE KÖY AYRIMI OLMAZ. DAHA AÇIK KONUYU ADINIZI VE SOYADINIZI DA YAZARAK BİLGİ VERİRSENİZ SİZLERE ÇOK SAĞLIKLI BİLGİLER SUNARIZ. İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

  2. sayın belediye başkanımız hami beye çok çok geçmiş olsun diyor. ALLAH tan sağlık sıhat diliyorum.1996.97 yıllarında ankara akkuş derneğinde yönetim kurulunda görevliydim. o dönemlerde sayın başkanımız hep yanımızdaydı.bizlerden manevi desteğini hiç esirgemedi kendilerine tekrar teşekkürlerimi bir borç biliyorum .SAYGILARIMLA……..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar