27 Eylül 2021 Pts

Akkuş İlçesinde KPSS kursu açıldı

KPSS kursuna katılan bu öğrencilerimize başarılar dileriz

KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI (KPSS) KURSU

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce açılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)’ na kursuna devam eden kursiyerleri İlçe Milli Eğitim müdürü Hüseyin KOCAKOÇ, Şube Müdürü Sedayi ALTUN ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü İhsan GÖRGÜLÜ birlikte ziyaret ederek kursiyerlerle sohbet ettiler. Bu kursa lise mezunu 25 kişi katılmaktadır.

Burada kursiyerlerin Sosyal Bilgiler Dersine giren Recep KETİZMEN; “Öğrencilerimiz çok istekli. Hayatın öteki yüzünü görmüşler. Sınavsız bir işe giremeyeceğini anlamışlar. Bunun içinde çok gayret gösteriyorlar. Dersi kaynatma, yaramazlık yapma olayları hiç yok. Gerçekten çok özverili bir şekilde çalışıyorlar.” Dedi.

Kursiyerlerden Caner ÇAM’da; İnsan lisede okurken dünyaya başka bakıyor. Okumanın önemini bilmiyor. Boşta kaldıktan sonra yol aramaya başlıyor. Keşke lisede okurken şimdiki gibi düşünüyor olabilseydim.” Dedi.

KPSS kursuna katılan bu öğrencilerimize başarılar dileriz.

Related Articles

6 YORUMLAR

  1. bir akkuşlu olarak güzide ilçemizde açılan KPSS kursunun açılmasında öncülük eden başta ilçe milli eğitim müdürü sn.Hüseyin KOCAKOÇ\’ u , milli eğitim sube müdürlerini , milli eğitim çalışanlarını ,halk eğitim müdürümüz sn.İhsan GÖRGÜLÜ \’yü ve halk eğitim merkezi çalışanlarını , emeği geçen tüm veli ve öğrenci kardeşlerimizi kutluyorum…Ayrıca konuyu sitesine taşıyan tüm site çalışanlarını tebrik ediyorum.bir eğitmen olarak da gençlere sabırlı , azimli ; ders çalışma konusunda ertelenmeyen hırsla çok tekrar ve bol test çözmelerini , boş zamanlarında ise bol kitap okumalarını tavsiye ediyorum…

  2. insan okumak için hayatından 13-17 yılını veriyor genelde bir ekmek sahibi olabilmek için.ama iş aslanın ağzından midesine inmiş. iş bulmak büyük bir yarış ilçemize açılan bu kurs iyi bir yol gösterici planlayıcı olacaktır. milyonlar içinden yüzlere girebilmek çok çalışmayı ama çok çalışmayı gerektirecektir. allah herkese zihin açıklığı versin. başarılar…

  3. rabbim hakedene yardımcı olsun
    fatoğraflardan gördüğüm çoğu kişiyi tanıyorum inşallah onlar kazanır
    tüm eski arkadaşlarıma sevgiler…

  4. Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkez Müdürlüğünü Tebrik Ederiz. Akkuş ilçesinde gerçekten gerekli olan bir kurstu. Kursiyerler lütfen bu kursun değerini bilin Ankara’da Kurs ücreti tam tamına 1 milyar. Onun için site yönetimi olarak bu kursu düzenleyenlere çok teşekkür ederiz. Tebrik ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,459BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
14AboneAbone Ol

Çok Okunanlar