21 Şubat 2024 Çar

Akkuş Festivaline Ordu’dan katılan kitapçıların satışları fena değildi.

Akkuş Festivali sadece eğlence ve güreşlerden ibaret değildi

2007festival94.jpg2007festival95.jpg

Akkuş Festivali sadece eğlence ve güreşlerden ibaret değildi

Akkuş Festivaline Ordu'dan katılan kitapçıların satışları fena değildi.

Hepinizin takip ettiği gibi Akkuş İnternet Sitesi dışındaki tüm yayın kuruluşları Akkuş Festivali ile ilgili haberlerini bitirdiler. (Akkuş Festivalinin tohumlarını atan Akkuş İnternet Sitesi Yapımcıları iki İhsan'a teşekkür ediyorum. Onlar Akkuş İlçesinde Festival tohumlarını attılar bizlerde devam ettiriyoruz. Yaşar AKSANYAR Akkuş Kaymakamı  2004) Bizler Festival bilincinin ne demek olduğunu gayet iyi biliyoruz. Bu nedenle Akkuş İlçesinin Tanıtılmasında çok etken olan Festivaldeki tüm gelişmeleri sizlere paylaşmak istiyoruz. Bu konudaki haberlerimize devam edeceğiz.

festkitap.jpg2007festival96.jpg

5 senedir festivalde görülmeyen bir kitap reyonunu görünce dikkatimizi çekti. Yanımızda Sitemiz Akkuş Muhabiri Muhammet KURT da bulunduğu bir ortamda, kitap satışı yapanlarla görüştük. Birisi de Öğretmen olan 3 kişi Ordu'dan geldiklerini, kendilerinin buraya katılmasında Sitemiz Muhabiri Muhammet KURT'UN çok etkisi olduğunu, onun önerisi ile Akkuş Festivalinde olduklarını ve satışlardan da memnun olduklarını dile getirdiler. Sitemiz Akkuş Muhabiri Muhammet KURT'UN Akkuş Festivaline çok değişik kitapların bulunduğu kitap reyonunun açılmasında desteklerini esirgemediği ve Festivalin sadece eğlenceden ibaret bir ortam olmadığını düşünerek çok olumlu girişimlerde bulunduğu için kutluyoruz.

festkitap3.jpgfestkitap6.jpg

Kitap Reyonu, bizler gibi  Kaymakamımız Yazı İşleri Müdürü Fahrettin ÇÖPOĞLU'nun da dikkatini çekerek incelemelerde bulunmuşlardır. Kitap satışlarının yüksek olması Akkuşlularının Okumaya ve kültür konularına göstermiş oldukları ilginin bir göstergesidir. Bu tür etkinliklerinin daha da çok artarak devam etmesini ve Akkuşlularında bu konularda festivale katılmak isteyenlere yardımcı olmalarını, gerekirse Festival Komitesinden yardım talep etmelerini öneririz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar