8 Aralık 2023 Cum

AKKUŞ FESTİVALİ AKKUŞLU MİLLETVEKİLİNİN KATILIMI İLE DAHADA BAŞKA ANLAMLI OLDU

Akkuş festivaline katılan Milletvekili Mustafa HAMARAT, büyük coşkuyla karşılandı

2007festival8.jpg Akkuş festivaline katılan Milletvekili Mustafa HAMARAT, büyük coşkuyla karşılandı

ÇOK ÖZEL YAPILAN GÖRÜŞMEYİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUZ.

5.Uluslararası Akkuş Argan Yaylası ve Gürgen Festivaline katılan Ordu milletvekili Mustafa HAMARAT festival alanına girer girmez yer yerinden oynadı. Halk, alkışlarla milletvekilimizi bağrına bastı şenliklere Ak Parti Konya milletvekiliyle birlikte katılan HAMARAT’IN milletvekili yemin töreninden sonra akkuşta sevgiyle karşılanmanın mutluluğu yüzünden okunuyordu.

Sitemiz yapımcılarından ihsan ÇAM, vekilimizi tebrik ederek başarı dileklerinde bulunmuştur. HAMARAT’ta, çalışmalarımızdan ötürü bizleri tebrik etmiştir. Akkuşlu milletvekili seçilmesinde gösterdiğimiz duyarlılıktan ve haberlerden dolayı bizlere teşekkürlerini iletmiştir. Milletvekilimizle çok samimi ve içten bir görüşme yaptık.

Milletvekilimize final güreşlerin devam ettiği ve tebriklerin yoğun olduğu anlardan fırsat bularak akkuş internet sitesine festival ile ilgili ilk duygu ve düşüncelerini açıklamalarını isteyerek şöyle bir soru sorduk:

Sayın vekilim öncelikle tebrik ediyorum vekilliğiniz milletimize devletimize ilimize ve Akkuş ilçemiz için hayırlı uğurlu olsun. Sanırım akkuş festivaline ilk defa katılıyorsunuz. Yoğun alkış temposu ve coşkuyla karşılandınız. Milletvekili yeminini eder etmez hiç zaman kaybetmeden akkuş festivaline katılmak için adeta uçarak şenliklere yetiştiniz. Bir tarafta milletvekilliği olma sevinci ve duyguları bir tarafta belki seçim çalışmalarında bile görmediğiniz sevgi ve coşkuyla karşılandınız. Sizi güreşleri izlemekten alıkoymamak için tek bir soru sorarak akkuş internet sitesine haber yapmak istiyoruz.


”ŞU ANDA HANGİ DUYGULAR İÇİNDESİNİZ HİSSETTİKLERİNİZİ AÇIKLAR MISINIZ?”

2007festival1.jpg

Milletvekili Mustafa HAMARAT: MİLLETVEKİLİ YEMİN TÖRENİNİN SEVİNCİ GURURU VE COŞKUSU SICAĞI SICAĞINA DEVAM EDERKEN AKKUŞLU VATANDAŞLARIMIZ İLE FESTİVAL VESİLESİYLE KUCAKLAŞMANIN SEVİNCİ VE COŞKUSU BİR BİRİNE KARŞTI. ŞU ANDA TARİFİ İMKÂNSIZ DUYGU DÜŞÜNCE VE COŞKU İÇİNDEYİM. YEMİN TÖRENİNDEN SONRA MİLLETVEKİLLİĞİMİ KENDİ İLÇEMDE HEMŞERİLERİM İLE PAYLAŞMANIN SEVİNCİ İÇERİSİNDEYİM. BİZLERE DESTEK VEREN YA DA VERMEYEN TÜM HEMŞERİLERİME SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM. AKKUŞ YALNIZ DEĞİLDİR, AKKUŞUN ARTIK BİR MİLLTVEKİLİ VARDIR. HEP BİRLİKTE GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAĞIMIZA İNANIYORUM

Related Articles

1 Yorum

  1. Öneclikle Akkuşlu hemşehrilerimi 22 Temmuz’da verdikleri başarılı seçim sınavı için tebrik ediyorum. 22 Temmuz da Pazar günü Çorum da oyumu kullandıktan sonra erken saatlerde Akkuşa hareket ettim. Seçim sonuçları açıklanmak üzere idi.İlk önce kendi beldem olan KIzılelma beldesinin seçim sonuçlarını sayın Başkan İsa DEMİRCİ beyefendiden öğrendikten sonra Sayın Vekilimiz Mustafa HAMARAT beyi aradım. Ancak yoğunluktan ulaşamadım. Bu arada Mustafa HAMARAT Bey festivalimize ilk defa katılmıyor. Geçmiş yıllarda katılmıştı. Kendisiyle piknik alanında 2002 seçimlerinden sonra görüşüp bir değerlendirme yapmıştık.
    Bu habere yorum yazarak kendisini Ordu Milletvekilliğine seçilmesinden dolayı tebrik ediyorum. İhsan ÇAM beyefendi her festivalde olduğu gibi bu festivalde de güzel bir çalışma örneği sergilemiş. Vekilimizin festivale katılarak bizlere verdiği değeri ve önemi anlıyorum. Akkuş için umut verici sözler ve vaadler söylemiş. En iyi duygularımla gerçekleşmesi için takipçisi olacağımızı buradan ilan ediyorum. Haberde emeği geçen arkadaşları kutluyorum. Herkese saygılar sunuyorum
    Mehmet Ali KURU

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar