2 Nisan 2023 Paz

Akkuş Devlet Hastanesinden Gül Ticaret’e Plaket

Akkuş Devlet Hastanesi Yönetimi, Gül Ticaret’i, Hastanelerine Yaptıkları Katkılardan Dolayı, Plaket İle Ödüllendirmeyi Uygun Bulmuştur.

Gül Ticaretten Yapılan Açıklamaya göre,

AKKUŞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞİNDEN

GÜL TİCARETE PLAKET

Şirketimiz Kurucusu Rahmetli Duran GÜL, İlçemiz Devlet Hastanesinde, Özel bir odanın, her ihtiyacını gidererek bakım, onarım ve içerisindeki malzemeleri de yenileyerek dayalı döşeli durumda yaptırarak hastane yönetimine teslim etmişti. Firmamız, Hastanemizin açtığı ihalelerede katılarak kazandığı ihalelerde, elinden geldiği kadarı ile özverili çalışmalarda bulunmaktadır.

Tüm bu çalışmalarımız Hastane Yönetimince takip edilemiş, Firmamızın Plaket ile ödüllendirilmesi uygun görülmüştür.

Bizler Akkuş İlçesinde yaşıyoruz. Yaptığımız çalışmaları ödül için ve başka nedenlerle yapmıyoruz. Acaba ilçemizi daha çok nasıl kalkındırırız mantığı ile hareket ediyoruz.

İlçe Devlet Hastanemiz Yönetiminin, özellikle Rahmetli Babamız Duran GÜL’ün çalışmalarını öne çıkararak, firmamızı plaket ile ödüllendirilmesi bizleri onura etmiştir. İlçemize hizmet yapma şevkimizi artırmıştır. Teşekkür ediyoruz Hastane Yönetimine ve tüm çalışanlarına, bizlerde Gül Ticaret olarak, sağlımızı emanet ettiğimiz ilçemizdeki tüm sağlık personeline ve diğer personele çok teşekkür ediyoruz.

Related Articles

4 YORUMLAR

 1. Helal sana Çağrı abicim!Akkuş için sen bulunmaz nimetsin
  Nihat abimizi de yaptığı hayırlardan dolayı tebrik ederim.Duran Gül amcamıza Allah’tan rahmet dilerim!

 2. GÜL AİLESİNİ BU MİLLİYETÇİLİK VE YARDIM SEVERLİK RUHUNDAN ÖTÜRÜ KUTLAR AKKUŞUMUZDA BÖYLE BİRLİK BERABERLİK VE YARDIMLAŞMA RUHU GENİŞ BİR MİLLET OLARAK DÜNYAYA İNTERNET ARACILIĞI İLE LANSE EDİLMENİZDEN BÜYÜK ONUR VE ŞEREF DUYDUĞUM U BELİRTİR BU TÜR ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.
  İŞLERİNİZDE BAŞARILAR YAŞANTINIZDA SAĞLIK MUTLULUK VE EFİYETLER DİLERİM
  MURATOĞULLARI YAPI
  MEVLÜT ÇAĞIRAN / ANKARA
  0 312 356 44 66

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar