21 Haziran 2024 Cum

Akkuş Devlet Hastanesi ve Sağlık Ocaklarımızın İhtiyaçlarının Karşılanması için Yardım Kampanyası

Akkuş Devlet Hastanesi ve Sağlık Ocaklarının Tamiri İçin Yardım Kampanyasına Katılmak İstermisiniz

hastanatamir.jpg
AKKUŞ DEVLET HASTANESİ VE SAĞLIK OCAKLARINA YARDIM KAMPANYASINI BAŞLATIYORUZ

Sağlık Sağlık Sağlık İlla ki Sağlık Akkuş Devlet Hastanesi kendini yeniliyor. Ancak bu yenilenmenin altından hastane dönersermayesinin kalkması mümkün değil. Hastanenin Çevre düzeni, Çerçevelerin ve çerceve altı mermerlerin değişimi, Hasta odalarının, durumu iyi olanlar tarafından döşenmasi ve maddi destek kampanyası ile devamında aynı durumdaki sağlık ocaklarının de yeniden yapılanmasına gereken destek kampanyası
SAYGI DEĞER AKKUŞLULAR AZ ÇOK YARDIMCI OLALALIM. YURDUN EN ÜCRA BÖLGESİNDEN GÖREV İÇİN İLÇEMİZE VE KÖYLERİMİZE GELEN KAMU GÖREVLİLERİ CANLA BAŞLA YARDIM KAMPANYASINA KONU OLAN HİZMETLERDE ÖZVERİ İLE ÇALIŞIRKEN BİZLER BU KİŞİLERİ YANLIZ BIRAKMAYALIM. GÖREV YAPTIKLARI BİNALARI ONARALIM, LOJMANLARI ONARALIM Kİ GÖREVLİLER DAHA BİR MOTİVE OLARAK YAPSINLAR. Yardım Yapanlar teşvik olsun diye isimlerimi bizlere bildirirseler burada yayınlarız diğer kişilere de teşvik olur.  Sabırsızlıkla yardım kampanyamıza katılacakların isimlerini bekliyoruz. Yardımın azı çoğu olmaz yeterki Allah için açılan bu yardım kampanyasına katılalım.

Yardım yapanların isimlerini sitemize bildirmelerini detaylı bilgi için ise Akkuş Devlet Hastanesini aramalarını bekleriz. AKKUŞ DEVLET HASTANESİ TELEFON : 0452 611 20 31

Akkuş Devlet Hastanesi ve Sağlık Ocaklarının İhtiyaç Duyduğu Hizmetler

1. Devlet Hastanesinin Bahçe Duvarlarının acilen yapılması gerekmektedir.
a. Hastanenin çevre düzenin yapılması gerekmektedir.
b. 12 Adet Hasta Odasının 2 tanesini 2 kişi ayrı ayrı yaptırmaktadır. Diğer 10 odanın de döşenmesi gerekmektedir. Odayı döşeyen kişinin adı oda kapısına yazılmaktadır.
c. Hastanenin cam ve çerceveleri acilen değişmesi gerekmektedir.
d. Cam ve Çercevelerin değişmeden çerceve altlarına mermer yapılması gerekmektedir.
Hastanin yukarıda sayılan hizmetlerinin yapılması için kişiler belirli işleri tek başına yada bir kaç kişi birleşip bir kaç işi birlikte yapabilirler. Bunun yanı sıra Akkuş Kaymakamlığı, Akkuş Belediyesi ve Belde Belediyeler ile Akkuşlu İş Adamları, Esnaflar, Bürokratlar, Akkuşlu Milletvekili Mustafa HAMARAT, Tüm Akkuşlular Memuru, işçisi ve köylüsü ile tüm Akkuşlular bir torba çimento parası da olsa olur. Hep beraber  Hastanemize sahip çıkalım. Başka çaremiz yok. Başka da Akkuş Devlet Hastanesi yok.

Sağlık Ocaklarının da Boyası, Badanası, Çatısı, Bahçe düzenlenmesi ve bahçe duvarları  yapılması gerekenler bulunmaktadır. Sağlık Ocaklarımıza da gereken yardımların yapılmasını bekleriz.

SAĞLIK KURUMLARININ İHTİYAÇ DUYDUĞU HİZMETLER İÇİN KİMLER NE KADAR BAĞIŞ YAPTI


İhsan ÇAM ve Ailesinden 100 YTL

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. Merabalar.Biliyorum ki çok zordur kıt imkanla ile çok işler yapmak. İş te bunun içindir ki, çoğumuz bu noktada pes eder, sadece iş yaparmış gibi görünürüz, konuşuruz. Bizim saf, temi kalpli vatandaşımızda inanıverir hemen o göstermelik gülücüklere ve feda eder canım bir oyunu.. Ben İstanbulda yaşıyorum. Aslen Ketendere köyündednim ama inanın aklım hep o çocukluğumun geçtiği Akkuşumda. Senede 10- 15 günlüğüne gelirim muhakkak Akkuşuma. Bu sene geldiğimde bazı değişikliklerin yapıldığını gördüm Akkuşta ve çok hoşuma gitti. Ama üzüldüğüm bir konu vardı. Otogarın oraya bir WC yapılmaya çalışılmış ne güzel ama daha bitirilmemiş, orada eski püskü yataklar, pislik içindeydi heryer, çok üzüldüm, utandım.Her ne kadar burada olsak ta özlem içindeyiz emin olun.Son bir şey söyleyecem “Büyük insanlar büyük işlerle küçük insanlar küçük işlerle uğraşır.” hepimiz büyükj işler peşinde olalım.Küçük çıkarlar peşinde değil, hep güzel işler yapalım. Yarınlarımız için, geleceğimiz için. Akkuş gençliği neden hala kahvelerde ya ne acı. Okey oyunu bilmeyen genç yok Akkuş ta. Çocukluktan öğreniyor.Başka ne yapsın. En sosyal faaliyet kahve Akkuşta ne acı demi?Öylesine büyümedikmi hepimiz Akkuşta meslek sahibi bile olamadık. İyiki her şeyi kabul eden bir İstanbul var.Mecburen buradayız işte…O güzelim kereste fabrikası neden çalışmıyor?. Niçin yatırım için insanlar teşvik edilmiyor?Niçin Akkuş – Ünye – Akkuş – Niksar arası karayolu adam gibi niye yapılmıyor? Ben iş adamı olsam yatırım yapmam o bölgeye. Çünkü malımı taşıyacağım bir karayolu yok.Teşvik teşvik teşvik….Tabii bunlar büyük işler. Masraflı işler- zaman alan işler.Ama artık bir yerden başlamak lazım gerekmez mi?Kişisel çıkarları bir kenara atıp kamu çıkarlarını gözlememiz gerekir artık.Son zamanlarda bazı şeyler yapılmış Akkuşta ne güzel. Devamını bekliyoruz. Ama halktan isteyerek değil. Halk zaten veriyor. Harcadığı her bir kuruşun yarısı devlete vergi olarak gidiyor.Bu vergilerin 3 / 1 i ne olur Akkuşada gelsin – Karadenizede gelsin.Hepinize saygılar sunuyorum.[CODE] [/CODE][CODE] [/CODE][CODE] [/CODE][QUOTE] [/QUOTE]

  2. Bu Hastane çevresi düzenleme görevi,daha ziyade Akkuş Belediyesine ait olup,ben Belediyenin Yazın kendimde müşahade ettiğim üzere hakikaten iğrenç derecede ön kısmı bozuk olan Hastane çevresi düzenlemesini güzel bir şekilde başaracağına can-ı gönülden inanıyorum.
    Tabii Vatandaşlık görevimizi yapmak,Hastanemize sahip çıkmak güzel bir erdemdir.Bu arada İnşaallah en kısa zamanda yeri,odası,cihazı hazır olan Diyaliz Uzmanlarının Akkuşa atanmasını diliyor ve Yetkililerden bekliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar