15 Ağustos 2022 Pts

Akkuş Devlet Hastanemizin 3. Katının Tamir Çalışmaları Hızla İlerliyor

Gül TİCARET Firmasınca, tamiri yapılan ve 11. Akkuşlu Hayırseverin Katkıları ile yapılmasına başlanan 3. Katın Bakım ve Onarımı çalışmaları hızla ileriliyor

Sample Image

AKKUŞ DEVLET HASTANESİNİN

3. KATI

11 AKKUŞLU HAYIRSEVER

TARAFINDAN TAMİRİ, ONARIMI VE BAKIMI YAPTIRILIYOR

Tamirat işlerini yapan

GÜL TİCARET

Firması Sahibi

Nihat GÜL’den alınan bilgiye göre,

Çalışmaların hızla ilerlediğini çok kısa bir süre içinde çalışmaların tamamlanacağını ve en iyi ve en güzel şekilde söz konusu 3. katın tamir ve bakımının tamamlanacağı bilgisini aldık.

Nihat GÜL, ilerleyen günlerde çalışmalar hakkında bilgiler vereceğini, hayırsever lerle diyalog içinde olduklarını, her şeyin yolunda olduğunu ifade etti.

Bir kez daha site yönetimi olarak 11 Hayırsever Akkuşlu Vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Hepsinden Allah Razı Olsun.

Çalışmaları Organiza Eden Hastane Başhekimliği ve Hastane Müdürlüğünede Teşekkür ediyoruz. Özverili çalışmalarından dolayı.

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Sample Image

Hastanemizin Yeni Boyanmış Hali

NOT: Göz bebeğimiz Hastanemiz için, bizlerinde elinden gelen bir şeyler kesinlikle vardır. Lütfen yardım ellerinizi sizlerde uzatın. En azından Hastaneyi hasta olmadan önce de ziyaret ederek, yapılan çalışmaları yerinde görün, bir bardak çayınızı içerken özverili çalışma içinde olan hastane yönetimi ve tüm personeline küçük bir teşekkürü çok görmeyin. Site yönetimi olarak bizler her sene hastanemizi hasta olmasak bile ziyaret ediyoruz. Yetkililerle görüşüyoruz. Bu sene gene inşallah gideceğiz.

Resimleri Sİtemize gönderen Gül Ticaret’e, Nihat GÜL’e ve Atilla ÇÖPOĞLU’na teşekkür ediyoruz.

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
16AboneAbone Ol

Çok Okunanlar