6 Temmuz 2022 Çar

Akkuş dernekler federasyonu başkanı Avni KARGACI, Akkuş orman işletme müdürü Soner YILMAZ ve Muhtarlarımız ile ormanların kontrolsüz kesimleri konusunda görüşmelerde bulunmuştur.

Akkuş dernekler federasyonu başkanı

Avni KARGACI,

Akkuş orman işletme müdürü

Soner YILMAZ ve Muhtarlarımız ile

Ormanların kontrolsüz kesimleri konusunda 

Görüşmelerde bulunmuştur.

BASINA VE KAMUOYUNA

Akkuş dernekler federasyonu başkanı Sayın Avni KARGACI, Akkuş orman işletme müdürümüz sayın Soner YILMAZ ve Muhtarlarımız ile görüşmelerde bulunmuştur.

Akkuş köylerinde özellikle kesim zamanlarında orman işletmenin belirlediği kesim sınırlarının dışında yapılan, kontrolsüz kesimler noktasında vatandaşlarımızdan gelen yoğun şikayetler üzerine orman işletme müdürümüz Sayın Soner YILMAZ bey ile birtakım görüşmelerde bulunuldu. Sayın müdürümüze gelen şikayetler konusunda bilgi verilmiştir. Kendisi de bu konu hakkında hassasiyet gösterecekleri, alınması gereken önlem ne varsa alacaklarını, önümüzdeki zamanlarda da federasyon yönetimi ile birlikte Akkuşumuzun bütün ormanlarını birlikte gezmek istediğini iletmiştir.

Federasyon olarak konunun takipçisi olacağımızı, Akkuşun ormanlarının korunması için, ne gerekiyor ise yapacağımızı tüm kamuoyuna saygı ile sunarız..

AKDEF  basın bürosu

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
16AboneAbone Ol

Çok Okunanlar